25 Nisan 2019 Perşembe 23:37
 
Öncekiler Sonrakiler

'NE OLDUM DEĞİL, NE OLACAĞIM DEMELİ!'

'Ne oldum değil, ne olacağım demeli!'
13 Eylül 2018 Perşembe 23:00

Ordu Belediye Başkanı görevden alındı

AK Partili Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz görevden alındı. Yılmaz, akşam saatlerinde twitter üzerinden Numan Kurtulmuş'u çok sert sözlerle eleştirmişti.

Protokol kavgasıyla gündeme gelen Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın görevden alındığı ileri sürüldü. Yılmaz ise akşam saatlerinde sosyal medya hesabından AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş'u sert bir dille eleştirdi.

Kurtulmuş'un AK Parti'ye katılmadan önce yaptığı konuşmaya ilişkin video yayınlayan Yılmaz, "Edebinizi takının” diyerek partimize parmak sallayan, en ağır hakaretleri hiç çekinmeden sıralayan kişinin 8 yıl önceki sözleri…Demek ki, “Ne oldum değil, ne olacağım demeli!” ifadesini kullandı.


NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Ordu’nun Aybastı İlçesi’nde Perşembe Yaylası Şenlikleri’nde  Büyükşehir Belediyesi Zabıtası ekipleri, gelen dönemin İl Emniyet Müdürü Suat Çelik’in protokol sırasına oturmasına izin vermedi. Ordu Valisi Seddar Yavuz ile Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da şenlik alanında protokol için hazırlanmış tribünde oturup kendi arasında konuşurken, İl Emniyet Müdürü Suat Çelik’in korumalarıyla, onun oturmasını engelleyen Zabıta ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’ın korumaları arasında kavga çıktı. Yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu kavga daha sonra Emniyet Müdürünün alandan ayrılmasıile sona ermişti.

Bu haber 7111 defa okundu

Iyi olmus

Şenel
14 Eylül 2018 Cuma 00:18

Guzel olmus..

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ