21 Ağustos 2018 Salı 07:04
 
  • 6,083 TL

  • 7,013 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

3 DAEŞ ÜYESİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

3 DAEŞ üyesi adliyeye sevk edildi
08 Haziran 2018 Cuma 15:25

.

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda gözaltına alınan DAEŞ üyesi 3 kişi tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Mayıs ayı başında düzenlenen operasyonda DEAŞ örgüt üyesi olduğu ve eylemlere katıldığı ileri sürülen 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüphelilerden birinin örgütte üst düzey yönetici olduğu, adam eğittiği ve esir alınan Özgür Süriye Ordusu mensuplarının kafalarını keserek infaz eden Fehed El Sacır olduğu belirlendi. Adliyeye sevk edilen 3 şüpheliden Fehed El Sacır ile bir kişi daha tutuklanırken, 1 kişi ise serbest bırakıldı.

Olayla ilgili olarak soruşturmayı genişleten Kocaeli İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, infazcı Fethed El Sacır ‘ın eğittiği ve yanında bulunan adamları olduğu ileri sürülen Suriye uyruklu Yusuf Emin, Hasan Eldublan, Omar el abdalla ve Halil El Hasan Başiskele ve İzmit İlçesinde düzenlenen operasyonlarda gözaltına alındı. Kocaeli İl Jandarma Komutanlığında sorguları tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.


Bu haber 610 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ne kazalar durdu, ne de can kayıpları...

Ne kazalar durdu, ne de can kayıpları...

Kurban Bayramı’nda uzun tatili fırsat bilen vatandaşlar, Cuma günü gün mesai bitimi sonrası memleketlerine ve tatil yörelerine gitmek için yollara düştü.

Başkomser Vezir Veziroğlu vefat etti

Başkomser Vezir Veziroğlu vefat etti

.

Otomobil köprü ayağına çarptı: 5 yaralı

Otomobil köprü ayağına çarptı: 5 yaralı

.

Polisin silahı ile canına kıydı

Polisin silahı ile canına kıydı

.

Silahla sevinme, sevenlerini üzme

Silahla sevinme, sevenlerini üzme

İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesinde il genelinde kentin ana alterlerine bayram sevincinin silahla yaşanmamasına dikkat çekmek için bez afişler astı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ