22 Şubat 2019 Cuma 06:22
 
  • 5,319 TL

  • 6,034 TL

  • 228,04 TL

  • 102.494

Öncekiler Sonrakiler

3 DAEŞ ÜYESİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

3 DAEŞ üyesi adliyeye sevk edildi
08 Haziran 2018 Cuma 15:25

.

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda gözaltına alınan DAEŞ üyesi 3 kişi tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Mayıs ayı başında düzenlenen operasyonda DEAŞ örgüt üyesi olduğu ve eylemlere katıldığı ileri sürülen 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüphelilerden birinin örgütte üst düzey yönetici olduğu, adam eğittiği ve esir alınan Özgür Süriye Ordusu mensuplarının kafalarını keserek infaz eden Fehed El Sacır olduğu belirlendi. Adliyeye sevk edilen 3 şüpheliden Fehed El Sacır ile bir kişi daha tutuklanırken, 1 kişi ise serbest bırakıldı.

Olayla ilgili olarak soruşturmayı genişleten Kocaeli İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, infazcı Fethed El Sacır ‘ın eğittiği ve yanında bulunan adamları olduğu ileri sürülen Suriye uyruklu Yusuf Emin, Hasan Eldublan, Omar el abdalla ve Halil El Hasan Başiskele ve İzmit İlçesinde düzenlenen operasyonlarda gözaltına alındı. Kocaeli İl Jandarma Komutanlığında sorguları tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.


Bu haber 690 defa okundu

DİĞER HABERLER

Geçmiş olsun

Geçmiş olsun

.

Polisi dinleyen de anlayan da yok

Polisi dinleyen de anlayan da  yok

.

Asayiş Şube Müdürü intihar etti

Asayiş Şube Müdürü intihar etti

.

Av tüfeği ile polisi şehit etti

Av tüfeği ile polisi şehit etti

.

Jandarma tarihi eser yakaladı

Jandarma tarihi eser yakaladı

.Derince'de düzenlenen operasyonda tarihi eser niteliği taşıyan 90 kg ağırlığında kadın ve erkek figürlü heykel ele geçirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ