24 Mayıs 2018 Perşembe 16:38
 
  • 4,766 TL

  • 5,598 TL

  • 199,00 TL

  • 102.414

Öncekiler Sonrakiler

ADAM DOĞRU DEMİŞ...

Adam doğru demiş...
30 Mart 2016 Çarşamba 00:00

Bakan Mehmet Şimşek’ten yeşil pasaport açıklaması

Bakan Mehmet Şimşek, "Kesinlikle memurlara yeşil pasaport verilmemesi lazım, sanayicimize yeşil pasaport verilmesi lazım" dedi.


Mehmet Şimşek, Ankara Sanayi Odası (ASO) Mart ayı meclis toplantısında, oda üyelerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Sanayicilerin yeşil pasaport taleplerine de değinen Şimşek, “Ben sanayicimizle aynı fikirdeyim. Kesinlikle memurlara yeşil pasaport verilmemesi lazım, sanayicimize yeşil pasaport verilmesi lazım.' dedi.

 

YORUM...

Adam, pardon bakan doğru demiş. 3'ün birine düşen Devlet memuru kaç kuruş maaş alıyor ki yurt dışına gitsin. Hele hele polisler bırak memleketine gitmeyi, hakkı olan senelik izni bile nasıl alıyor Allah biliyor. Üstelik çalışmaktan izin yapacak zamanı bile kalmıyor.

Memurun geçim derdinden başka sıkıntısı yok ki. En iyisi kaldırın gitsin. Para babalarına yeşil pasaport verin ki sık sık değişik ülkelere gidip ufukları açılsın...

Bu haber 4477 defa okundu

YEŞİL PASAPORT

ALİ ALTUN
30 Mart 2016 Çarşamba 15:20

Tamam sanayiciye yeşil pasaport verilsin verilmesin diyen yok sayın bakannnn.Ama nasıl olurda memuruna bu kadar kin kusar bir bakan ve memurun yeşil pasaport hakkını almaya kalkacak söylemde bulunur.çıkar yasa sanayiciye de ver.memurun kini iptal etmeden olmuyomu..yazıklar olsun verdiğim oylara.bunun adı memur düşmanlığıdırrrrr.

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

PASAPORT HAKKINDA

ALİ İNCE
30 Mart 2016 Çarşamba 09:21

Bakan bey öyle diyeceğine memurlara izin ve maddiyat konusunda yardımcı olsun, sanayicinin parası var nasılsa bakanlıklar vize verdiriyor gidiyor yurt dışına hovardalık yapmaya gidiyor %5 i hariç,gariban memurde ya çocuğu var ya kardeşi var onları ziyarete gidiyor , bakan beyin işi gücü bitmişte iş bunlara mı kalmış ayıp ayıp

3 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Yılmaz

Metmet
30 Mart 2016 Çarşamba 08:41

Eğer bunu bilerek söylediyse Bakan bey yazık!!! Başka geri alınacaklar varsa onlarıda alsınlar memurlardan

3 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

sanane

barum ver
30 Mart 2016 Çarşamba 08:24

Cebindenmi veriyorsun bakan efendi? Sanane kim nereye giderse yada gitmezse sananeeee! Sanki sayıyla yeşil pasaport

5 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET