19 Haziran 2019 Çarşamba 00:54
 
Öncekiler Sonrakiler

BALTAYI TAŞA VURDULAR

Baltayı taşa vurdular
19 Mayıs 2018 Cumartesi 15:23

Laf attıkları kadın Polis çıkınca kıvırdılar...

İlginç taciz olayı İstanbul Bahçelievler’de meydana geldi.


Kocasinan polis merkezinde görev yapan polis memuru Gamze Ö., 25  mesai bitiminde evine gitmek için karakolun yakınında bulunan otobüs durağında beklemeye başladı. O sırada durağa yanaşan bir aracın içinden“Boş musun, gelsene” diyerek laf attı. Polis memuru Gamze Ö. de “Gelin karakola gidelim” şeklinde cevap verdi. Bunun üzerine araç uzaklaşarak gözden kayboldu.


BU KEZ BİR KADIN GELİP LAF ATTI!

Birkaç dakika sonra da durağa doğru yaklaşan 25 yaşlarında bir genç kadın otobüs durağına doğru gelip hâlâ otobüs beklemekte olan Gamze Ö'ye  “Hadi gelmiyor musun bizimle, sen boş değil misin? Hadi gel takılalım.” dedi. Bu sırada polis memuru az önce kendisine laf atılan aracın ileride park halinde beklediğini fark ederek “Gelin ben sizi gezdireyim karşıda karakol var” dedi ve polis kimliğini gösterdi. Laf attıkları kadının polis olduğunu fark eden genç kadın geri giderken “Ne var bunda biz de polisiz, burada uyuşturucu konusuyla ilgili uygulama yapıyoruz.” diye cevap verdi.Bunun üzerine polis memuru Gamze Ö.,  uzaklaşmaya çalışan genç kıza polis kimliğini göstermesini isteyince genç kız, “Of ya polisiz işte ya. Adım Ebru yaz bir yere sor” diyerek beklemekte olan araca bindi.


Aracın plakasını alan polis memuru Gamze Ö., kendisine laf atan iki gençten de şikayetçi oldu. Plakadan yola çıkan polis kısa sürede Ahmet A. ve Ebru T.’nin kimliklerini tespit ederek karakola ifadeye çağırdı. İki genç polise verdikleri ifadelerinde amaçlarının şaka yapmak olduğunu, pişman olduduklarını söylediler, İfadelerinin ardından iki şüpheli serbest bırakıldı.

Bakırköy Cumhuriyet savcılığı tarafından yapılan soruşturmanın ardından Ahmet A. hakkında ‘Cinsel taciz' suçundan 4 buçuk yıla kadar,  başkasının yerine suçu üstlenen Ebru T. için de ‘Kamu Görevini Usulsüz Üstlenme' suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Bakırköy 15.Asliye Ceza Mahkemesinde görülen davanın ilk celsesine gelmeyen iki sanık hakkında zorla getirilme kararı çıkartılarak duruşma ileri bir tarihe ertelendi.
Bu haber 4431 defa okundu

Ne hale geldik.

Emekli polis
19 Mayıs 2018 Cumartesi 16:44

İşte milletin ove öve bitiremedigi tayip iktidarının eseri.sıfır tolerans.karakolun 50 m altında bu otobus duragı.polis kendi namusun koruyamazken.başkasını nasıl korur.bn orda calıştım.degil.bayan polise laf atmak.karakolun yanından gecemez.bnde polisim diye uzaklaşacak.helal olsun reyis helal olsun meclis.polis i ne hale getirdiniz.ülkeyi ne hale getirdiniz.siz 30 korumayla geziyorsunuzda vatandaş ne yapsın..alın size hukukun ustunlugu.sen öldükten sonra ceza verseler ne olur vermeseler ne olu

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ