21 Temmuz 2018 Cumartesi 07:17
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,01 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Bu acıya yürek dayanmaz
30 Haziran 2018 Cumartesi 00:10

Minik Eylül'den kahreden haber

Ankara'nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi'nde 22 Haziran'da kaybolan Eylül'ün cesedi Yüzükbaşı Mahallesi yakınlarında bir elektrik direğinin dibinde gömülü olarak bulundu.Ankara Valisi Ercan Topaca, Eylül Yağlıkara hakkında açıklama yaptı. Topaca, 'Biz onun (Eylül Yağlıkara) canlı şekilde bulunup, onun  haberinin verilmesini çok arzu ederdik. Ama maalesef şu anki yapılan tespitler,  bu yavrumuzun katledildiği yönündedir. Olayın ayrıntıları, nasıl oldu? Başka yardım eden var  mı, yok mu? Onlar henüz tespit edilmiş değil. Teknik ve hukuki deliller, bizi kime götürüyorsa teknik  anlamda kim bu olaya, bu kişiye, bu müessif olayı yaparken yardım etmişse destek  olmuşsa onlar da açığa çıkacaktır.' dedi.


Adli soruşturmanın selameti açısından detaya girmeyeceğini vurgulayan  Topaca, "Arkadaşlarımız bu konuda tecrübeliler, başsavcımız burada ve onun  tecrübeleri net bir şekilde bu olayın bu kişi tarafından işlendiği yönünde bir  kanaatimiz var ama tabii teknik bazı delillerle de bu desteklenecek,  destekleniyor zaten. İlerleyen günlerde onun açıklamasını da yapacağız."  değerlendirmesinde bulundu.


Bu haber 2749 defa okundu

DİĞER HABERLER

Otogarda intihar

Otogarda intihar

.

'Bağlı olacağınız tek yer devlettir'

'Bağlı olacağınız tek yer devlettir'

Polis müdüründen alkışlanacak sözler

Adım adım takipteler...

Adım adım takipteler...

Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yaklaşık 8 aydır 12 ilde titizlikle yapılan çalışmalar kapsamında akaryakıt suçundan aranan şahıslar yakalandı.

6 katlı binanın çatısı alev alev yandı

6 katlı binanın çatısı alev alev yandı

2 kişi dumandan etkilendi

6 gündür kayıp olan pide ustasının cesedi bulundu

6 gündür kayıp olan pide ustasının cesedi bulundu

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ