21 Şubat 2020 Cuma 00:37

DARISI TÜM POLİSLERİN BAŞINA

Darısı tüm polislerin başına
05 Eylül 2019 Perşembe 15:00

.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı 124 polis merkezinde 12 saat çalışıp 24 saat istirahat eden polislerin mesai saatleri değişti. Yeni mesailer 8 saat çalışarak 24 saat istirahat edecek şekilde düzenlendi.İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, il genelinde bulunan 124 polis merkezinde çalışan polislerin vatandaşlara daha iyi hizmet vermesi, moral, motivasyon ve verimliliği artırarak iş kalitesini yükseltmek amacıyla yeni bir projenin hayata geçirilmesi talimatı verdi.

Pilot olarak Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü’nde bir süredir denenen ve başarılı bulunan uygulama ile polisler 8 saat çalışarak, 24 saat istirahat etme sisteminde çalışıldı. 15 Eylül itibariyle il genelinde 124 polis merkezinde görev yapan 5 bin 100 polis içinde uygulanması için talimat verildi. Polisler 12 saat çalışıp 24 saat istirahat ediyorlardı.

Bu haber 3108 defa okundu

Çalışma saatleri

Selahattin güzel
05 Eylül 2019 Perşembe 19:40

İstanbul 8/24 olduysa, acilen her ilde uygulanması gerekir, çünkü hiçbir her alanıyla İstanbul kadar zor olamaz, kanunlasmali insiyatife kalmamalı, yoksa yine kalıcı olmaz diye düşünüyorum, polis sayısı 10 kat artsada, çözüm olmaz çünkü bir ek görev bulunur

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Gariban polis

C.k
05 Eylül 2019 Perşembe 16:52

Polisin çalışma yasası yok müdürün iki dudağı arasında bir çalışma sistemi olabilirmi adamın kafası bozulur eski sisteme dönün der sonra ne olacak .onun için meclisten polis 8 saat çalışı diye yasa çıkması lazım bunuda kafasına göre kimse bozamıyacak

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Kandıra'dan acı haber

Kandıra'dan acı haber

Kafa kafaya çarpıştılar

Şehidimiz var

Şehidimiz var

İdlib'de 2 askerimiz şehit

Polisler neden intihar ediyor?

Polisler neden intihar ediyor?

'Psikolojik sorunları' temalı açıklamalar iç acıtmaya devam ediyor.Emekli polisler

Osman Kavala, tutuklandı

Osman Kavala, tutuklandı

Gezi Davası’ndan beraat etmişti

Başsavcılık Gezi davası kararına itiraz edecek

Başsavcılık Gezi davası kararına itiraz edecek

Gezi davasında aralarında Osman Kavala'nın da bulunduğu 9 sanık hakkındaki beraat kararına savcılığın itiraz edeceği öğrenildi.

Ortalığı ayağa kaldırdılar

Ortalığı ayağa kaldırdılar

Polisi tehdit ettiler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ