23 Nisan 2019 Salı 09:55
 
Öncekiler Sonrakiler

DİLOVASI İYİ PARTİ’DE SKM BAŞKANI EMİN YILDIZ OLDU

Dilovası İYİ PARTİ’de SKM Başkanı Emin Yıldız Oldu
07 Mayıs 2018 Pazartesi 14:41

Dilovası İYİ parti 24 Haziran seçimlerine olağan hızıyla hazırlanıyor.

İlçe yönetim kurulu toplantısından çıkan kararla 24 Haziranda seçimleri sırtlayacak SKM kadrosunun başına Dilovası’nın önemli siyasetçilerinden Emin Yıldız getirildi.


Dilovası’nda bir çok kesim tarafından sevilen ve yıllar boyu Dilovası Kurucu Belediye Başkanı Ercan Dalkılıç’ın gençlik kolları başkanlığını yapan ve iş sektöründe İnsan Kaynakları dalında bir çok kişiye iş istihdamı sağlayan Emin Yıldız, Dilovası İYİ Parti Seçim koordinasyon merkezinin başına getirildi.


SKM KADROSUNA TECRÜBELİ SİYASETÇİLER


Dİlovası siyasetinde gençler üzerinde önemli bir ağırlığı olan ve kendini yaptığı başarılı siyasetle kabul ettiren SKM Başkanı Emin Yıldız, görevi aldıktan sonra kadrosunu oluşturmaya başladı. Özellikle genç bir ekip kuran başkan Emin Yıldız’ın Kadrosunda şu isimler yer aldı.

Mustafa Öner, Özcan Özkan, Murat Belek, Kenan Topçu, Ramazan Çalışkan, Abdulcabbar Telli, Gürsel Turhan, Ümit Polat, Cemil Çankıran, Celal İnal, Kutluay Yekebaş, Recep Kılıç isimleri ilk etapta kadroda yer aldılar.


İLK TOPLANTI YAPILDI

Dilovası İYİ parti seçim koordinasyon Merkezi SKM ilk toplantısını Dilovası İYİ Parti İlçe Başkanı Emin Yılmaz’ın katılımda gerçekleştirdi. Tanışma ve stratejik çalışmalar için öngörülmelerde bulunan SKM, sahaya inme kararı alarak, Dilovası İYİ Partinin tüm kadrolarını sahaya süreceklerini bildirdiler. Kısa bir açıklama yapan İlçe Başkanı Emin Yılmaz “SKM miz tüm Dilovası’na hayırlı olsun Emin kardeşimiz tecrübeli bir siyasetçimiz beraber büyük başarılara imza atacağız, önümüzdeki günlerde Skm ÇALIŞMALARI Kapsamında önemli çalışmalar yapacağız” dedi

Kısa bir açıklama da yapan SKM Başkanı Emin Yıldız “ tecrübeli genç ve dinamik bir ekip oluşturduk, bir çok isimle görüştük ve kadromuza katılacak isimlerde olacak, hedefimiz İyi Partinin Dilovası’nda iyi bir oy almasını sağlamak” olduğunu söyledi.
Bu haber 694 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ