26 Nisan 2018 Perşembe 12:10
 
  • 4,074 TL

  • 4,964 TL

  • 173,32 TL

  • 106.914

Öncekiler Sonrakiler

EGM O SÜREYİ UZATTI

EGM o süreyi uzattı
27 Mart 2018 Salı 00:00

.

POMEM polislik başvurusu için geri sayım devam ediyor. Kadın ve erkek olmak üzere toplam 10 bin yeni personeli kadrosuna katacak olan Polis Akademisi Başkanlığı, başvuruları 30 Mart tarihine kadar sürdürecek.


POMEM polis alımı başvurusu ile 22. Dönem Polis Akademisi öğrencileri arasında yer almak isteyen vatandaşlar, akademinin internet sitesi üzerinden araştırmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

POMEM BAŞVURUSU 30 MART'A KADAR UZATILDI

Normal takvime göre 23 Mart tarihinde sona ereceği duyurulan POMEM başvurusu, yoğunluk sebebiyle 1 hafta daha uzatıldı. Buna göre POMEM başvurusu 30 Mart mesai bitimine kadar gerçekleştirilebilecek.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

POMEM polis alımı başvurusu için öncelikle E-Devlet şifresine sahip olunması gerekmektedir. Eğer bu şifreye sahip değilseniz en yakın PTT şubesinden temin edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan başvuru linklerine tıkladıktan sonra, E-Devlet şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Bu aşama sizi başvuru sayfasına yönlendirecektir. Başvuru sayfasında ise sizin bilgilerinizin yanı sıra evliyseniz eşinizin çalıştığı kurum ve pozisyon da ön bilgi olarak istenecektir.

Polis alımı başvurusu, 12-30 Mart tarihleri arasında E-Devlet kapısı aracılığıyla gerçekleştirilecek.ÖN BAŞVURU ÜCRETİ NEREYE YATIRILIYOR?

İnternet üzerinden ön başvuru yapan adaylar tarafından sınav başvuru ücreti olan 100.00 TL (Yüz) 12 Mart 2018 saat 09:00’dan 23 Mart 2018 saat 17:00’a kadar Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Türkiye Halkbank Gölbaşı Şubesi/ANKARA “22. Dönem POMEM Giriş Sınavı” isimli hesaba yatırılacaktır.

Sadece Halkbank şubelerinden ve ATM’lerinden başvuru ücreti yatırılabilecektir. Halkbank’ın internet bankacılığından ve diğer bankaların, internet bankacılığı ve ATM’lerinden başvuru ücreti yatırma işlemi yapılmayacaktır.)

Adaylardan başvuru esnasında istenen belgeler kapsamında “sınav ücretinin yatırıldığına dair banka dekontu” istenildiğinden ADAYLARIN SINAV ÜCRETİNİ YATIRIRKEN KENDİ ADINA KENDİ T.C. KİMLİK NUMARASI İLE BİRLİKTE, “22.DÖNEM POMEM GİRİŞ SINAVI” için ücret yatırdıklarını belirterek sınav ücretini yatırmalarını ve alınan dekontun şahsen başvuru evrak teslimi sırasında yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Emniyet teşkilatı personelinden şehit veya vazife malulü olanların eş veya çocukları sınav ücreti yatırmayacaktır.
Bu haber 1782 defa okundu

DİĞER HABERLER

Terör propagandasında 10 gözaltı!

Terör propagandasında 10 gözaltı!

Körfez ilçesinde, sokakta toplanıp, terör örgütü propagandası yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 18 yaşından küçük 10 kişi, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Kocaeli'de 'Parklar Berkemal' uygulaması

Kocaeli'de 'Parklar Berkemal' uygulaması

Kocaeli Asayiş Şube Müdürlüğü Koordinesinde son bir haftada 2 ayrı uygulama gerçekleştirildi.

Çeşitli suçlardan aranan 44 kişi yakalandı

Çeşitli suçlardan aranan 44 kişi yakalandı

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen uygulamalarda çeşitli suçlardan aranmaları bulunan 44 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Yahya Kaptan'da gasp

Yahya Kaptan'da gasp

Lise öğrencisini gasp eden iki kişi yakalandı.Bir kişi aranıyor.

Abdulsamet'in polis olma mutluluğu

Abdulsamet'in polis olma mutluluğu

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ