25 Mayıs 2019 Cumartesi 21:16
 
Öncekiler Sonrakiler

EMNİYET'TEN, POLİSE TOKAT ATILMASINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Emniyet'ten, polise tokat atılmasına ilişkin açıklama
17 Haziran 2018 Pazar 16:36

.

Emniyet Genel Müdürlüğü: "Olayla ilgili şüpheli şahıslar gözaltına alınarak Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldükten sonra ifadeleri alınıp serbest bırakılmıştır. Şahıslar hakkında ayrıca savcılık tarafından görevli memura mukavemet ve kasten yaralama suçundan soruşturma başlatılmıştır"

   

 
Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde meydana gelen trafik kazasından sonra çıkan tartışmada bir polis memuruna tokat atılmasını içeren video ve haberlerin ardından gözaltına alınan şahıslar hakkında soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 12 Haziran'da Gölbaşı ilçesindeki trafik kazasından sonra çıkan tartışmada bir polis memuruna tokat atılmasının görüntülerinin yer aldığı video ve haberlerin bazı basın yayın kuruluşlarınca olay 17 Haziran'da gerçekleşmiş gibi gündeme getirildiği belirtildi.

Görüntülerin 12 Haziran'da saat 17.50'de Gölbaşı İlçesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde iş makinesinin EGO otobüsüne arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazaya ait olduğu belirtilen açıklamada, tarafların kaza ile ilgili ekip talep ettiği, bunun üzerine polis memurları İ.H.U. ve O.T.B'nin olay yerine intikal ettiği kaydedildi.

Kazaya karışan şahıslardan talep edilen kimliklerini ibraz etmemeleri nedeniyle tartışma çıktığı ifade edilen açıklamada, bir polisin darp edildiği ve yaralandığı bilgisine yer verildi.

Açıklamada, şunlar aktarıldı:

"Olayla ilgili şüpheli şahıslar gözaltına alınarak Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldükten sonra ifadeleri alınıp serbest bırakılmıştır. Şahıslar hakkında ayrıca savcılık tarafından görevli memura mukavemet ve kasten yaralama suçundan soruşturma başlatılmıştır."
Bu haber 7980 defa okundu

Polise Tokat Devlete atılmış tokattır

Ahmet ER
18 Haziran 2018 Pazartesi 10:50

Polise tokat atan şahıslar hiçbir zaman için savcılıkça serbest bırakılmamalı Aksi takdirde Nasıl olsa polise Tokat Oturuyorum Yanıma kalıyor serbest kalıyorum diye cesaret alırlar

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Nerde devledin otoritesi

Hasan koç
18 Haziran 2018 Pazartesi 09:31

Polis devledin otoritesini tesis eder neden kanunlar yeterli deyil savcı neden tekif edmiyor bu soruları yetkililer araştırsın bence bu çakal sürüsü devletten büyükse onlar yönetsin bizi.namuslu saygılı vatandaşları kim kollayacak koruyacak?

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

POLİSE MUKAVEMET

Mehmet Karadere
17 Haziran 2018 Pazar 20:02

POLİSE ATILAN TOKAT DEVLETE ATILMIŞ DEMEKTİR. SAYIN SAVCIMIZA SORUYORUM? o TOKAT SİZE ATILSAYDI VATANDAŞI YİNEMİ SALİVERECEKTİNİZ. ..

11 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Üzüldüm

Yusuf keklik
17 Haziran 2018 Pazar 19:13

Polise atılan tokat devlete atılmıştır. Polis haklı ise soruşturmayı yapan ve serbest bırakanlari kınıyorum.

6 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ