22 Mart 2018 Perşembe 05:12
 
  • 3,901 TL

  • 4,828 TL

  • 166,59 TL

  • 117.651

Öncekiler Sonrakiler

EMNİYET MÜDÜRÜ GÜNGÖR ARSLAN'I YALANLADI

Emniyet Müdürü Güngör Arslan'ı yalanladı
22 Eylül 2016 Perşembe 19:00

Arslan hakkında yeni soruşturma açıldı

Fetö/PDY operasyonları sırasında 28 gün gözaltında kalan ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan kapatılan Bizim Kocaeli Gazetesi’nin sahibi Güngör Arslan hakkında yeniden yasal işlem başlatıldı.Kocaeli Emniyet Müdürü Levent Yarımel, kendisiyle ilgili yalan haber yapan Arslan için yasal işlem başlatıldığını duyurdu.


 

KOCAELİEMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN BÜLTENİ

 

22Eylül  2016

YEŞİLKOCAELİ internet sitesinde yazı yazan Güngör Aslan’ın;

18.09.2016 günü “EMNİYET MÜDÜRÜNÜNTELEFONUNA ÇIKMAYAN BAŞKAN KİM?” başlıklı “15 TEMMUZ gecesi Kocaeli EmniyetMüdürünün telefonlarına çıkmayan, daha sonra belediyenin araçlarını vermeyenHüseyin ÜZÜLMEZ’in bu tavrından sonra Emniyet Müdürü çaresiz olarak KartepeBelediye Başkan Yardımcısı Zafer ARAT’ı arayarak Köseköy ve Cengiz Topel’dekiaskeri birliklerden askeri araçların çıkışlarının engellenmesi için belediyearaçlarının askeri birliklerin önüne gönderilmesini söylediği” şeklinde asılsızhaber yapması üzerine Kocaeli Emniyet Müdürlüğünce basın açıklaması yapılmasızarureti doğmuştur.

   25.07.2016 tarih ve 668 Sayılı KHK ile Milli Güvenliğe Tehditoluşturduğu tespit edilen FÖTE/PDY Terör Örgütüne aidiyeti, iltisakı veirtibatı olduğu belirlenen Bizim Kocaeli Gazetesinin kapatılmasına kararverilmiştir. Ayrıca; Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY Silahlı TerörÖrgütüne üye olma suçundan Gazetenin imtiyaz sahibi Güngör ARSLAN hakkında gözaltıkararı verilmesi üzerine 28.07.2016 günü gözaltına alınmıştır. 23.08.2016 günüçıkarıldığı Mahkemece Adli Kontrol Şartıyla serbest kalmıştır.

    15 Temmuz gecesi Kocaeli Emniyet Müdürü Levent YARIMEL tarafındanKartepe İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin ÜZÜLMEZ ve Kartepe İlçe Belediye BaşkanYardımcısı Zafer ARAT’ı telefon ile hiçbir şekilde aranmamıştır. GüngörARSLAN’ın internet sitesindeki yazısında, Kocaeli Emniyet Müdürü Levent YARIMELhakkında gerçek dışı iddialarda bulunmuştur. Güngör ARSLAN hakkında yasalişlemlere başlanılmıştır.

    Müdürlüğümüzce kamu oyuna yapılan açıklamalar dışındaki asılsıziddialara itibar edilmemesini,

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ


Bu haber 5185 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sokak ortasında vurdu

Sokak ortasında vurdu

.

Uyuşturucudan 7 kişi tutuklandı

Uyuşturucudan 7 kişi tutuklandı

.

Uyuşturucu operasyonunda 8 kişi tutuklandı

Uyuşturucu operasyonunda 8 kişi tutuklandı

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu baronlarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kocaeli'de terör operasyonu: 9 gözaltı

Kocaeli'de terör operasyonu: 9 gözaltı

.

FETÖ şüphelisi 4 dernek üyesi adliye'de

FETÖ şüphelisi 4 dernek üyesi adliye'de

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ