30 Mayıs 2020 Cumartesi 13:44

GÖLCÜK NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ AÇILIYOR

GÖLCÜK NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ AÇILIYOR
04 Kasım 2019 Pazartesi 23:04

.

Gölcük’te uyuşturucuyla mücadelede daha etkin olmak, suçlulara daha hızlı müdahale etmek amacıyla, Gölcük Emniyet Müdürlüğü bünyesinde, Gölcük Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi, Kavaklı’daki Gölcük Emniyet Müdürlüğü’ne ait Ekipler Amirliği Binasının 2.katında (5 Kasım Salı)açılıyor.

Gölcük Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi, Gölcük İlçesi yanında, Karamürsel ve Başiskele İlçelerinde de faaliyet gösterecek. Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, il ve ilçe protokolünün katılımıyla Gölcük Narkotik Şubesi’nin açılışı, saat 15:00’de yapılacak tören sonrasında gerçekleştirilecek.

 

 

GENÇLERİMİZİN GELECEĞİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi’nin açılacak olması nedeniyle yaptığı açıklamada; “Gençlerimizin uyuşturucu maddelerden uzak durması için verilen mücadelenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bunun için; Gölcük Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ilçemizde açılmasıyla, uyuşturucuyla mücadele daha etkin hale gelecektir. Gençlerimizi bu illetten uzak tutmanın, gençlerimizin sorunlarına eğilmek, önleyici tedbir olarak da zehir tacirlerinin yakalanması ve toplumdan uzaklaştırılmasıyla mümkün olduğunu düşünüyoruz. Biz de bu düşünceyle şubenin açılması için göreve geldiğimiz ilk günlerden itibaren gerekli girişimlerde bulunduk. Gölcük Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi için; ikisi komiser olmak üzere , 14 emniyet mensubunun ataması yapıldı. Bina hazırlığı Gölcük Belediyemizin de verdiği destekle gerçekleştirildi. İlçemiz ve hemşehrilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Gölcük Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi’nin açılmasına onay veren Kocaeli Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a, bu konuda emek veren İl Emniyet Müdürü Sayın Veysal Tipioğlu’na, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Selçuk Özdemir’e ve vesile olan herkese çok teşekkür ediyor, saat 15:00’de yapılacak açılışa tüm hemşehrilerimi davet ediyorum” dedi.

Bu haber 1059 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sosyal medyada çoğalınca

Sosyal medyada çoğalınca

Emniyet açıklama yayınladı

Polis göz açtırmıyor

Polis göz açtırmıyor

Aranan 15 kişi yakalandı

Kocaeli polisi'nden corona denetimi

Kocaeli polisi'nden corona denetimi

Aranan 13 kişi yakalandı

Kocaeli polisinden kaçış yok

Kocaeli polisinden kaçış yok

Narkotik, Uyuşturucu tacirlerine aman vermiyor

Emniyetten kritik uyarı

Emniyetten kritik uyarı

Evinize almayın

Uyarılara aldırış etmediler

Uyarılara aldırış etmediler

Sokağa çıkma yasağını ihlal edenlere ceza yağdı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ