23 Ocak 2019 Çarşamba 11:34
 
  • 5,324 TL

  • 6,054 TL

  • 220,73 TL

  • 99.943

Öncekiler Sonrakiler

GÖLCÜKLÜ ANNE KIZ İLE İLGİLİ KORKUNÇ İDDİALAR

Gölcüklü anne kız ile ilgili korkunç iddialar
14 Ocak 2018 Pazar 23:55

.

Gölcük Şirinköy'de oturan bir anne kız ile ilgili iddialar akıllara durgunluk verdi.

İddialara göre Gölcük Şirinköy'de ikamet eden 41 yaşındaki Esra E. isimli annenin kanser tedavisi gören ve 9 gündür kayıp olan kızını aradığı ancak kendisine ulaşamadığı öğrenildi. Gölcük'te uyuşturucu ticareti yapan bazı kişilerin 17 yaşındaki genç kızı tuzağa düşürdükleri öne sürülürken kızını arayan annenin bugün Kandıra Kartalkaya bölgesinde geride bir intihar mektubu bırakarak sırra kadem bastığı öğrenildi.


JANDARMAYA GİTTİLER


Alınan bilgi ve ididalara göre  Kerpe Jandarma Karakoluna giden S.Ç. ve E.Ç. isimli karı koca Kartalkaya bölgesinde bir sırt çantası bulduklarını, çantanın içinden de intihar mektubu çıktığını öne sürerek Jandarmaya teslim etti. İhbar ve intihar mektubu üzerine bölgede Sahil Güvenlik, Deniz Polisi, KOSKEM, AKUT, Kıyı Emniyet ve İtfaiye ekiplerinceyapılan aramalarda bir sonuç elde edilemedi. İntihar mektubu bırakan şahsın bulunduğu bölgede denizin aşırı dalgalı ve bölgenin kayalık olması nedeni ile arama çalışmaları durduruldu. Ekipler yarın sabah aynı bölgede arama yapacak.


TEHDİT İDDİALARI


9 gündür kayıp olduğu öğrenilen 17 yaşındaki Ecem E. isimli genç kızın yuşturucu batağına saplandığı ve kimliği meçhul kişiler tarafından ölümle tehdit edildiği öne sürülürken kızını bu bataklıktan kurtarmak isteyen annenin geride intihar mektubu bırakarak sırra kadem basması öldürüldüler mi sorusunu gündeme getirdi.

Bu haber 5210 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ