22 Şubat 2018 Perşembe 06:05
 
  • 3,792 TL

  • 4,660 TL

  • 162,21 TL

  • 116.316

Öncekiler Sonrakiler

HAYDİ ÇOCUKLAR OKULA...

Haydi çocuklar okula...
06 Ekim 2017 Cuma 10:02

Polis amcalar iş başında

Ülke genelinde olduğu gibi Kocaeli'de de polis ekipleri okulların açılması ile birlikte okul çevrelerine karargah kuran çeetelere karşı etkin mücadele başlattı.


Okul zamanı çocukların okulda olmaları için okul yöneticileri ile birlikte etkin çalışmalar yürüten İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri çocukların suça sürüklenmesini ve suç mağduru olmasını engellemek, fiziksel ve ruhsal gelişimlerini etkileyecek zararlı alışkanlıklardan ve sağlıklarını etkileyecek tehlikeli maddelerden korumak için okul çevrelerinde ve internet ve oyun salonları (atari, playstation) vb. yerleri mercek altına aldı.


Denetimler sırasında son günlerde sıklıkla gündeme gelen servis araç sürücüleri ve servis araçları da kontrollerden geçirildi. 'Eğitim güvenliğinde kararlıyız' adı verilen uygulamanın sık sık tekrarlanacağı vurgulanırken yapılan uygulamalarda  5 internet kafe, 1 kahvehane, 8 büfe ve benzei iş yeri olmak üzere 14 iş yerinde kontrol yapıldı.

Bu haber 838 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sabah paylaştı, akşam kurşun yağdı

Sabah paylaştı, akşam kurşun yağdı

.

Polisin yeni kıyafetleri

Polisin yeni kıyafetleri

.

İntihar için direğe çıktı

İntihar için direğe çıktı

.

Gözaltına alınan 7 HDP’li adliyeye sevk edildi

Gözaltına alınan 7 HDP’li adliyeye sevk edildi

Kocaeli’de düzenlenen terör operasyonunda gözaltına alınan 20 kişiden aralarından HDP eski İl Başkanının da bulunduğu 7 kişi adliyeye sevk edildi.

Evlerinde vurulmuşlardı

Evlerinde vurulmuşlardı

O peolisler için karar açıkland

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ