18 Mart 2019 Pazartesi 23:30
 
Öncekiler Sonrakiler

İÇİMİZDEKİ ÇÜRÜK ELMALAR...

İçimizdeki çürük elmalar...
20 Mart 2018 Salı 00:18

.

Maliye Bakanlığı’nca Beytüşşebap Mal Müdürlüğü’ne gönderilen 639 milyon lirayı, yasalara aykırı olarak Beytüşşebap İlçe Emniyet Müdürlüğü adına açılan başka hesaba aktarırken, banka görevlisinin şüphelenmesi üzerine kaçan polis memuru Selahattin D., bugün yakalanıp, gözaltına alındı. Şüphelinin verdiği bilgiler üzerine Beytüşşebap’ta bir kişinin daha gözaltına alındığı öğrenildi.

DHA'nın haberine göre, emniyette mutemet olarak görev yapan Selahattin D., parayı almak için Şırnak merkezdeki banka şubesine gitti. Banka memuru, bu miktardaki paranın 17 bin nüfuslu Beytüşşebap için ödenek olarak ayrılmasından şüphelendi. İşlem hemen durdurularak Beytüşşebap Emniyet Müdürü'ne haber verildi. Selahattin D., bu sırada kaçtı.

Daha önce 7 milyon liralık vurgun yaptığı belirlenen polis memuru Selahattin D., Şırnak Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından yakalanıp, gözaltına alındı. Selahattin D.'nin verdiği ilk bilgilerle Beytüşşebap'ta bir kişinin daha gözaltına alındığı belirtildi.
Bu haber 2429 defa okundu

DERİN ŞÜPHE

Ahmet Yücel
20 Mart 2018 Salı 11:00

AHIRLARDAKİ KOYUNUYLA KEDİSİYLE KÜÇÜCÜK BİR İLÇEYE BÜYÜK BİR İLE BİLE GÖNDERİLMEYEN 639 MİLYON LİRA ÖDENEK NE İÇİN GÖNDERİLDİ. PKK MİLİTANLARIN YEMESİ İÇİNMİ. ÇÜRÜK ELMA DEDİĞİMİZ ARKADAŞ CEBİNE DEĞİL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HESABINA ALARAK TEDBİR ALMAYA ÇALIŞMIŞ AMA DİĞER PKK LILAR İŞBİRLİĞİ İLE OLAYI ÇARPITMIŞA BENZİYORLAR. ÖZELLİKLE BU 639 MİLYON LİRA KİM VE KİMLER İÇİN AYRILDIĞI ARAŞTIRILMALIDIR. OLAYIN İÇ YÜZÜNDE CİDDİ BİR SIKINTI VE ÇARPITMA VAR DÜŞÜNCESİNDEYİM.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ