bil anakolej
05 Temmuz 2020 Pazar 04:09

İŞ İNSANINA AKIL ALMAZ ZULÜM

İş insanına akıl almaz zulüm
24 Haziran 2020 Çarşamba 13:30

İple bağlayıp, zincire vurdular

Gebze ilçesinde bir banka şubesi içinde zorla işlem yaptırmaya çalışan bir şahsın olduğuna yönelik ihbar üzerine polis ekipleri hemen harekete geçti.

 

Bankaya gelen polis ekipleri mağdur Numan H.K. isimli şahsın yanındaki E.T. isimli şahıs ile birlikte banka işlemi için sıra beklerken bulundu. Çevrede inceleme yapan polis ekipleri bankanın önünde bir araçta T.Ö. isimli şahsın da E.T. isimli şahısla ortak hareket ettiğini tespit ederek şahısları gözaltına aldı.  Araçta yapılan aramada 1 adet tabanca ve çok sayıda fişek ele geçirildi.

 

ALACAK TAHSİLİ İÇİN AKIL ALMAZ ZULÜM

Olayla ilgili çalışmalarısını sürdüren polis ekipleri Numan H.K.isimli mağdurun, borç tahsili için  E.T., T.Ö., M.S. ve M.A.B. isimli şahıslar tarafından darp edildiği, zorla bir depoda tutulduğu ve bankadan zorla para çektirilmeye çalışıldığı tespit edilmiştir. Bankada yakalanan şahıslar ve olaya karışan diğer şahıslar 22.06.2020 günü Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

 

ZANLIULAR SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI

Gözaltına alınan E.T.’nin dolandırıcılık, mala zarar verme, uyuşturucu ticareti, hırsızlık, kasten yaralama, yağma gibi suçlardan toplamda 27 adet suç kaydının olduğu, T.Ö.’nün dolandırıcılık, mala zarar verme, suç delillerini gizleme, 6136 SKM muhalefet, hırsızlık, kasten yaralama ve yağma gibi suçlardan 19 adet suç kaydının olduğu ve M.S.’nin ise kasten yaralama, kasten öldürmeye teşebbüs, 6136 SKM muhalefet gibi suçlardan 7 adet suç kaydının olduğu tespit edildi. Şüpheli şahıslar emniyette tamamlanan işlemlerin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderilirken polis olayla ilgisi olan bir kişiyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Bu haber 1130 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ