22 Mart 2018 Perşembe 18:40
 
  • 3,929 TL

  • 4,845 TL

  • 167,99 TL

  • 117.398

Öncekiler Sonrakiler

KAÇTILAR, KAÇTILAR SONUNDA HAPSİ BOYLADILAR!

Kaçtılar, kaçtılar sonunda hapsi boyladılar!
08 Haziran 2017 Perşembe 16:00

Hırsızlıktan aranan 29 kişi yakalandı

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı ile ortaklaşa olarak tüm ülkede olduğu gibi Kocaeli’de de düzenlenen eş zamanlı operasyonda hırsızlık suçlarından aranan ve haklarından 1 ile 10 yıl arası kesinleşmiş hapis cezaları bulunan toplam 29 aranan şahıs yakalanarak gözaltına alındı.


Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlı koordinesinde Genel güvenlik ve asayişin sağlanması için suç ve suçlularla mücadele kapsamında Türkiye genelinde eş zamanlı olarak hırsızlık suçlarından aranan şahısların yakalanması için operasyon düzenlendi. Kocaeli’de de Asayiş Şube Müdürlüğü organizesinde TEM, KOM, Çocuk, Siber Suçlarla Mücadele, Narkotik Suçlarla ile Mücadele, Güvenlik, Özel Hareket ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlükleri personelinin katılımı ile 136 ekip 436 personelin katılımıyla operasyon gerçekleştirildi. Kocaeli gelenlinde sabah saatlerinde düzenlenen operasyonlarda, önceden belirlenen adreslerde yapılan aramalarda hırsızlık suçlarından aranan ve haklarından 1 ile 10 yıl arası kesinleşmiş hapis cezaları bulunan toplan 29 aranan şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Ayrıca 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheliler emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

Bu haber 2419 defa okundu

DİĞER HABERLER

Polis göz açtırmadı

Polis göz açtırmadı

Huzur 41'de 4557 Şahıs sorgulandı

5 çocuk annesi intihar etti

5 çocuk annesi intihar etti

.

Uyuşturucudan 7 kişi tutuklandı

Uyuşturucudan 7 kişi tutuklandı

.

Uyuşturucu operasyonunda 8 kişi tutuklandı

Uyuşturucu operasyonunda 8 kişi tutuklandı

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu baronlarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ