20 Şubat 2020 Perşembe 09:16

KARAMÜRSEL AYAKLANDI

Karamürsel ayaklandı
04 Ekim 2019 Cuma 00:02

.

Karamürsel'de, R.G.iismli küçük çocuğun  cinsel istismara uğradığı ve başkaları ile birlikte olmaya zorlandığı söylentileri üzerine,harekete geçen polis ekipleri R.G.'nin ifadesine başvurdu. R.G. ifadesinde E.C. (18) ile arkadaşlık yaptığını, daha sonra E.C. ile birliktelik yaşadığını söyledi. R.G., E.C.'nin kendisine alkol ve uyuşturucu verdiğini, 3 ay boyunca rızası dışında bazı erkeklerle para karşılığı birlikte olmaya zorladığını anlattı.

 

Soruşturma başlatan polis ekipleri R.G.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 14 kişinin kimliğini tespit ederek 12 zanlıyı gözaltına alırken R.G. koruma altına alındı.Gözaltına alınan 12 kişiden biri ifadesinin ardından serbest bırakılırken, 11 kişi emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından Karamürsel Adliyesi'ne sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye sevk edilen 11 kişi tutuklandı. Küçük yaştaki kıza cinsel istismarda bulunanların adliyeye sevk edildiğini haber alan yüzlerce kişi akşam saatlerinde adliye önünde toplanarak, zanlılara tepki gösterdi. Adliye binası önünde ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, bina çevresinde bulunan sokakları trafiğe kapatırken özel harekat polisleri de çevrede geniş güvenlik önlemi aldı.

Bu haber 686 defa okundu

DİĞER HABERLER

Polisler neden intihar ediyor?

Polisler neden intihar ediyor?

'Psikolojik sorunları' temalı açıklamalar iç acıtmaya devam ediyor.Emekli polisler

Osman Kavala, tutuklandı

Osman Kavala, tutuklandı

Gezi Davası’ndan beraat etmişti

Başsavcılık Gezi davası kararına itiraz edecek

Başsavcılık Gezi davası kararına itiraz edecek

Gezi davasında aralarında Osman Kavala'nın da bulunduğu 9 sanık hakkındaki beraat kararına savcılığın itiraz edeceği öğrenildi.

Ortalığı ayağa kaldırdılar

Ortalığı ayağa kaldırdılar

Polisi tehdit ettiler

Kan döküldü

Kan döküldü

Sebep malum, alacak verecek konusu

Çarptı, ardına bile bakmadan kaçtı

Çarptı, ardına bile bakmadan kaçtı

Bisikletli şahsa çarptı kaçtı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ