20 Ağustos 2018 Pazartesi 07:45
 
  • 6,039 TL

  • 6,908 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ'DE 'PARKLAR BERKEMAL' UYGULAMASI

Kocaeli'de 'Parklar Berkemal' uygulaması
25 Nisan 2018 Çarşamba 12:07

Kocaeli Asayiş Şube Müdürlüğü Koordinesinde son bir haftada 2 ayrı uygulama gerçekleştirildi.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşın huzur ve güven ortamının devamı, suçun önlenmesi ve suçluların yakalanması amacıyla gerçekleştirilen uygulama ve denetimler aralıksız devam ediyor.
 Polisin düzenlediği uygulamalar kapsamında, meydana gelebilecek asayişe müessir olayları ile muhtemel terör eylemlerinin önlenebilmesi, eğlence mekanlarında ve çevresinde bulunan vatandaşların rahat ve huzurunun sağlanması amacıyla Asayiş, TEM, Narkotik, Trafik ve İlçe Emniyet Müdürlükleri personelinin katılımı ile İzmit İlçesinde gerçekleştirilen “İyi Eğlenceler” uygulamasında 4 işyerinde 100 şahsa kimlik kontrolü yapıldı. Ruhsatsız ve TAPDK belgesiz faaliyet gösteren ve çalışanların kimlik bildiriminin yapmayan 1 iş yeri hakkında idari işlem yapılmak üzere tutanak tanzim edildi. Ayrıca 55 adet alkollü içeceğe de el konuldu. Parklarda meydana gelebilecek asayiş olaylarının önlenmesi amacıyla Asayiş Şube Yunus Timleri,  Mobil Park,  Narkotik Motorize timleri, Trafik ve İlçe Emniyet Müdürlüklerinin katılımı ile Dilovası, Darıca ve İzmit İlçelerinde bulunan parklarda ‘‘Parklar Berkemal” adı altında uygulamalar yapıldı. Yapılan uygulamalarda 10 parkta 223 şahıs sorgulandı. Yoklama kaçağı olan 1 aranan şahıs yakalandı.

 

Bu haber 4077 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkomser Vezir Veziroğlu vefat etti

Başkomser Vezir Veziroğlu vefat etti

.

Elektroşok cihazıyla gasp yapan kadın yakalandı

Elektroşok cihazıyla gasp yapan kadın yakalandı

.

Polisin silahı ile canına kıydı

Polisin silahı ile canına kıydı

.

Silahla sevinme, sevenlerini üzme

Silahla sevinme, sevenlerini üzme

İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesinde il genelinde kentin ana alterlerine bayram sevincinin silahla yaşanmamasına dikkat çekmek için bez afişler astı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ