21 Mart 2018 Çarşamba 05:50
 
  • 3,932 TL

  • 4,820 TL

  • 165,54 TL

  • 116.432

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ'DE GÜNLÜK KİRALIK EVLERE OPERASYON

Kocaeli'de Günlük kiralık evlere operasyon
08 Aralık 2017 Cuma 11:47

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş olaylarla ilgili yapmış olduğu çalışmalar kapsamında günü birlik kiralanan stüdyo evlerin denetimi gerçekleştirildi.

Kocaeli İl Emniyet müdürlüğünün yapmış olduğu uygulama ülke genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. Yapılan bu asayiş uygulamasının amacı olarak Ülke genelinde rezidans, apart daire ve stüdyo evler şeklinde günübirlik evler otel gibi kullanılmaya başlanıldı. Bu tür yerlerde terör örgütü mensuplarının örgütsel faaliyet yürütebilecekleri göz önünde bulundurularak terörle mücadelenin etkin bir şekilde yürütülmesi, genel asayiş ve kamu düzeninin korunması, adli ve idari işlemlerin yapılması, amacıyla genel güvenlik ve sağlık açısından risk teşkil eden unsurların engellenmesi, suça karışmış kişilerin takibi, yakalanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele amaçlanarak operasyon gerçekleştirildi.

66 EV KONTROL EDİLDİ

Operasyon TEM Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlükleri ekiplerinden oluşan 3 Ekip 144 personel tarafından gerçekleştirildi.


Yapılan operasyon sonucunda;
Toplam 66 Günübirlik ev kontrol edilmiştir. Bu evlerde konaklayanların veri girişi yapmadığı tespit edilen 1 İşletme hakkında tutanak tanzim edilmiş, bu işletmenin ikinci kez veri göndermemesi nedeni ile faaliyetine son verilmesi için Ruhsat Vermeye Yetkili idareye bildirimi yapıldı.Bu haber 783 defa okundu

DİĞER HABERLER

Uyuşturucu operasyonunda 8 kişi tutuklandı

Uyuşturucu operasyonunda 8 kişi tutuklandı

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu baronlarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kocaeli'de terör operasyonu: 9 gözaltı

Kocaeli'de terör operasyonu: 9 gözaltı

.

İçimizdeki çürük elmalar...

İçimizdeki çürük elmalar...

.

1 Haftalık uyuşturucu raporu

1 Haftalık uyuşturucu raporu

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ve Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından il genelinde düzenlenen uyuşturucu operasyonlarının haftalık bilançosu açıklandı.

11 ayrı suçtan aranıyordu!

11 ayrı suçtan aranıyordu!

11 ayrı suçtan aranan hükümlü uygulamada yakalandı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ