24 Mart 2018 Cumartesi 18:39
 
  • 3,984 TL

  • 4,923 TL

  • 171,86 TL

  • 116.603

Öncekiler Sonrakiler

KUMARBAZLARA SUÇÜSTÜ

Kumarbazlara suçüstü
11 Ekim 2016 Salı 17:11

Kumar oynatmak için öyle bir düzen kurmuşlar ki...

Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube ekipleri Tepecik Mahallesinde bir kahvehaneye baskın düzenledi. Yapılan baskında kumar oynayan şahıslar suç üstü yakalandı.


Alınan bilgilere göre İzmit Tepeceik Mahallesi'nde  bir kahvehanede kumar oynatıldığını olası bir polis baskınından kurtulmak için dış kapıya gizli kamera yerleştirildiği ve polis ekiplerinin baskına geldikleri sırada kumarcıların arka kapıdan tahliye edildiğini tespit eden ekipler bu kahvehaneye baskın düzenledi. Kahvehaneye yapılan operasyonda  Ö.F.,Ü,S., O.M.A ve C.A isimli şahısların Barbut (Zar) tabir edilen kumar oyununu oynadıkları görülmüş ve masa üzerinde bulunan 1.850 TL kumar parası, 4 adet zar ve 94 adet pula el konuldu. Polis ekipleri bahse konu yerin işletmeciliğini ve kumar organizasyonunu yaptığı anlaşılan S.Ü isimli bayan hakkında “Kumara Yer ve İmkan Sağlama” suçundan adli işlem yaparken , kumar oynayan şahıslara ise Kabahatler Kanununa göre 219’ar TL idari para cezası uyguladı.Kumar oynatılan kahvehane mühürlenerek kapatıldı.

 

Kahvehanede yapılan aramada ayrıca bir miktar uyuşturucu madde(esrar) ele geçirilirken  kullanıcısı olduğu anlaşılan A.M hakkında “Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Bulundurmak” suçundan adli işlem yapıldı.


Bu haber 3531 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ