23 Mayıs 2018 Çarşamba 14:14
 
  • 4,842 TL

  • 5,682 TL

  • 202,04 TL

  • 102.372

Öncekiler Sonrakiler

MAHKEME SERBEST BIRAKTI AMA..

Mahkeme serbest bıraktı ama..
08 Ocak 2016 Cuma 18:00

Vali açığa aldı

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli psikolog Aziz Kaplan geçtiğimiz gün Facebook sayfasındaki paylaşımları nedeniyle tepki gördü. Aziz Kaplan, Facebook'ta bazı gruplar tarafından hazırlanan "Kahraman polisleriniz çocuk öldürmediğinde çocukları babasız kalmayacaktır", "Paintball oynuyor sanki şerefsiz. Üç gün sonra biri de bunu vursa '5 aylık çocuğu vardı kahraman polisimiz' derler" gibi içerikleri paylaştı. Aziz Kaplan'ın paylaşımları tepki görürken, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimi idari soruşturma başlattı.

 

MAHKEME SERBEST BIRAKTI

Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri psikoloğu bugün gözaltına aldı. Öğleden sonra adliyeye sevk edilen Aziz Kaplan çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

 

VALİ AÇIĞA ALDI

 

Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıkalamada


'Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Psikolog olarak görev yapan Abdulaziz Kaplan’ın sosyal medya aracılığıyla güvenlik kuvvetlerimizi tahkir edici paylaşımlar yaptığı basında yer alması üzerine; Cumhuriyet Başsavcılığınca adli soruşturma, Valiliğimizce de idari soruşturma işlemleri başlatılmıştır.

 

Adı geçen görevlinin görevinin başında kalması sakınca oluşturacağı anlaşıldığından;  657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 137 ve 138 nci maddeleri gereğince Valilik Makamınca görevinden uzaklaştırılmıştır.'Bu haber 11221 defa okundu

helal

gürkan çınar
09 Ocak 2016 Cumartesi 22:49

vali bey sizi tebrik ediyorum.. böyle bir zamanda canı uğruna görev yapan asker-polis kardeşlerimizle ilgili kim kötü konuşuyorsa vatan hainidir.. kaldı ki bu kişi doktor ve bu devletin kurumunda çalışmakta.. barındırmayın böyle hainleri..

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

güzel olacak herşey

onur
09 Ocak 2016 Cumartesi 00:58

barış özleminin, barışı en çok dile getirenler tarafından baltalandığı, tavizin tavizler doğurduğu, soysuz ve kansızların kendilerini bir bir deşifre ettiği ve etrafa pislik saçmaktan çekinmedikleri bu günlerde vatan sever, sorumluluktan kaçmayan devlet büyüklerimizin olduğunu görüyor olmak mutluluk ve umut verici. herşey güzel olacak inşallah güzeller güzeli güzel ülkemde...

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET