21 Temmuz 2018 Cumartesi 20:23
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

NARKOTİK GÖZ AÇTIRMIYOR

Narkotik göz açtırmıyor
26 Ağustos 2017 Cumartesi 12:22

Uyuşturucu ile amansız mücadele sürüyor

Uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından son bir haftada yapılan çalışmalar kapsamında sokak satıcıları ve uyuşturucu kullanan şahıslara yönelik 8 ayrı operasyonda 4 kilo 366 gram esrar, 2.7 gram sentetik uyuşturucu ve 3 kilo 20 gram eroin ele geçirildi. Gözaltına alınan 10 kişiden aralarında yaşı küçük iki kişinin de bulunduğu 5 kişi tutuklanırken 1 kişi adli kontrol kararı ise serbest bırakıldı. 4 kişi hakkında ise uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçundan işlem yapıldı. 


Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Sokak Suçları ile Mücadele Büro Amirliği ekiplerince sokak satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında,  torbacı olarak tabir edilen bir şahsın İzmit Başaran Caddesi civarında uyuşturucu kullanan bir şahsa uyuşturucu madde satışı gerçekleştiği tespit edildi. Yapılan takip sonucu uyuşturucu satıcısı şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Şahsın üzerinde yapılan aramalarda satışa hazır vaziyette 100 gram esrar ele geçirildi.  Emniyette işlemleri tamamlanan şahıs, sevk edildiği adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Suçları ile Mücadele Büro Amirliği ekiplerince sokak satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, İzmit Tavşantepe Mahallesi Mesut Sokak üzerinde durumundan şüphelenilen bir şahıs üzerinde arama yapıldı. Yapılan üst aramasında 1. 77 gram toz esrar ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde Kullanmak ve bulundurmak suçundan adli işlem yapıldı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Afyon ve Türevleri Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucu madde kaçakçılığı ve nakli yapan şahıs yada organizasyonlara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında 1 şahsın doğu illerinden temin ettiği uyuşturucu maddeleri ilimiz üzerinden İstanbul’a götüreceği bilgisi üzerine konuyla ilgili çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar kapsamında şehirlerarası otobüs firmasında yolcu olarak bulunan bir şahsın valizine gizlenmiş halde bulunan 3 kilo 20 gram eroin ele geçirildi. Emniyette işlemleri tamamlanan şahıs, sevk edildiği adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Suçları ile Mücadele Büro Amirliği ekiplerince sokak satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında,  sokak satıcısı 2 şahsın İzmit Gültepe Mahallesi civarında uyuşturucu kullanan 1 şahsa uyuşturucu madde satışı tespit edildi. Takibe alınan şüpheliler yakalanırken yapılan üst aramalarında uyuşturucu satın alan şahıstan 0,42 gram sentetik uyuşturucu madde ele geçirildi. Şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmaktan adli işlem yapıldı. Uyuşturucu madde satışı yapan yaşı küçük 2 şahıs uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Suçları ile Mücadele Büro Amirliği ekiplerince sokak satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında uyuşturucu satıcısı 1 şahsın İzmit Cedit Mahallesi Hastane Yolu Caddesi civarında uyuşturucu kullanan bir şahsa uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edildi. Takibe alınan sokak satıcısı polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Şahsın yapılan üst aramasında 0.68 gram sentetik uyuşturucu madde ele geçirildi. Emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli şahıs, adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Suçları ile Mücadele Büro Amirliği ekiplerince Sokak Satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında uyuşturucu satıcısı 1 şahsın İzmit Cedit Mahallesi Hastane Yolu Caddesi civarında uyuşturucu kullanan 1 şahsa uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edildi. Yapılan takip sonucu yakalanarak gözaltına alınan şüpheli şahsın yapılan üst aramasında 1.60 gram sentetik uyuşturucu madde ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli şahsa uyuşturucu madde ticareti yapmaktan adli işlem yapıldı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Afyon ve Türevleri Soruşturma Büro Amirliği ekiplerince uyuşturucu madde kaçakçılığı ve Nakli yapan şahıs ya da organizasyonlara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında 1 şahsın doğu illerinden temin ettiği uyuşturucu maddeleri ilimiz üzerinden İstanbul’a götüreceği bilgisine ulaşıldı. Yapılan çalışmalar kapsamında şehirlerarası otobüs firmasında yolcu olarak bulunan bir şahsın vücuduna sarılı vaziyette bulunan 4 bin 260 gram esrar maddesi ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Sokak Suçları ile Mücadele Büro Amirliği ekiplerince sokak satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında İzmit Bekirdere Mahallesi Turan Güneş Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilen 1 şahıs üzerinde yapılan kontrolde 4,55 gram esrar ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli şahsa uyuşturucu madde ticareti yapmak ve bulundurmak suçundan adli işlem yapıldı.

Bu haber 1620 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sıkıysa parket

Sıkıysa parket

Huzurlu sokak uygulaması ile polis göz açtırmıyor

TEM Otoyolu'nda 5 araç birbirine girdi

TEM Otoyolu'nda 5 araç birbirine girdi

.

'Bağlı olacağınız tek yer devlettir'

'Bağlı olacağınız tek yer devlettir'

Polis müdüründen alkışlanacak sözler

Adım adım takipteler...

Adım adım takipteler...

Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yaklaşık 8 aydır 12 ilde titizlikle yapılan çalışmalar kapsamında akaryakıt suçundan aranan şahıslar yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ