14 Ağustos 2018 Salı 10:03
 
  • 6,696 TL

  • 7,658 TL

  • 252,51 TL

  • 92.685

Öncekiler Sonrakiler

ÖĞRENCİLERE KUMAR MI OYNATILIYOR?

Öğrencilere kumar mı oynatılıyor?
11 Ekim 2017 Çarşamba 13:59

.

İlimizin önemli eğitim kurumlarından biri olan  Muammer Dereli Fen Lisesi ile ilgili iddialar şok etkisi yarattı. Basına servis edilen görüntüler ve bilgilerde  okul içerisinde bulunan langırt masasında öğrencilere parayla langırt oynatıldığı ve öğrencilerden toplanan paraların okul döner sermayesine aktarıldığı iddia edildi.
Son günlerde eğitim sistemi tartışılırken basına servis edilen görüntüler, herkesi şok etti. İlimizde eğitim öğretim veren Muammer Dereli Fen Lisesi’nde okul içerisinde bulunan langırt masasında öğrencilerin parayla langırt oynadıkları iddia edildi. İddialara göre öğrencilerden alınan paralarında okul döner sermayesine aktarıldığı, bu paranın da okulun ihtiyaçlarının karşılanması için kullanıldığı öne sürüldü. Eğitim için okula gönderilen çocukların bir eğitim kurumu içerisinde kumar oynatıldığı iddialarının gündeme gelmesi  tepkilere neden oldu.

Bu haber 1537 defa okundu

DİĞER HABERLER

Eski Özel Harekatçı evini yaktı

Eski Özel Harekatçı evini yaktı

.

Polis memuru canına kıydı

Polis memuru canına kıydı

.

Yangın eğitimi gerçek oldu

Yangın eğitimi gerçek oldu

Körfez’de bu sabah saatlerinde firma çalışanlarına yönelik verilen yangınla ilgili eğitimde otelin restoranının bacasında henüz belirlenemeyen nedenle tutuştu.

Şişli'de yunus polisi kaza yaptı

Şişli'de yunus polisi kaza yaptı

2 polis yaralı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ