22 Şubat 2018 Perşembe 23:33
 
  • 3,785 TL

  • 4,670 TL

  • 161,85 TL

  • 116.841

Öncekiler Sonrakiler

ÖĞRENCİLERE KUMAR MI OYNATILIYOR?

Öğrencilere kumar mı oynatılıyor?
11 Ekim 2017 Çarşamba 13:59

.

İlimizin önemli eğitim kurumlarından biri olan  Muammer Dereli Fen Lisesi ile ilgili iddialar şok etkisi yarattı. Basına servis edilen görüntüler ve bilgilerde  okul içerisinde bulunan langırt masasında öğrencilere parayla langırt oynatıldığı ve öğrencilerden toplanan paraların okul döner sermayesine aktarıldığı iddia edildi.
Son günlerde eğitim sistemi tartışılırken basına servis edilen görüntüler, herkesi şok etti. İlimizde eğitim öğretim veren Muammer Dereli Fen Lisesi’nde okul içerisinde bulunan langırt masasında öğrencilerin parayla langırt oynadıkları iddia edildi. İddialara göre öğrencilerden alınan paralarında okul döner sermayesine aktarıldığı, bu paranın da okulun ihtiyaçlarının karşılanması için kullanıldığı öne sürüldü. Eğitim için okula gönderilen çocukların bir eğitim kurumu içerisinde kumar oynatıldığı iddialarının gündeme gelmesi  tepkilere neden oldu.

Bu haber 1399 defa okundu

DİĞER HABERLER

Çekçek operasyonu

Çekçek operasyonu

35 Afganlı gözaltında

Beyaz eşya hırsızları,kovalamaca sonucu yakalandı

Beyaz eşya hırsızları,kovalamaca sonucu yakalandı

Gölcük’te beyaz eşya mağazasından 15 bin TL değerinde 5 bulaşık makinesi ve 5 ankastre set çaldıkları öne sürülen iki kişi polis ekipleri tarafından kovalamaca sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

HDP'li 7 kişi adliyede

HDP'li 7 kişi adliyede

Kocaeli’de düzenlenen terör operasyonunda gözaltına alınan 20 kişiden aralarından HDP’li ilçe başkanlarının da bulunduğu 7 kişi adliyeye sevk edildi.

Sabah paylaştı, akşam kurşun yağdı

Sabah paylaştı, akşam kurşun yağdı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ