16 Ocak 2019 Çarşamba 22:43
 
  • 5,348 TL

  • 6,106 TL

  • 223,27 TL

  • 95.411

Öncekiler Sonrakiler

POLİS CANINA KIYDI

Polis canına kıydı
05 Eylül 2018 Çarşamba 11:00

.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Biriminde görevli polis memuru S.A,  kalbine tek el ateş ederek intihar etti.TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

İntiharın ardından olay yerine gelen polis ekipleri karşılarında meslektaşlarını görünce şok oldu. Kalbine tampon yaparak meslektaşlarını hayatta tutmaya çalışan polis ekipleri yaklaşık 25 dakika ambulans bekledi. S.A'nın mesai arkadaşları, ambulansın gelmemesine isyan edip polis otosuyla hızla Bodrum Devlet Hastanesi’ne götürüldü. S.A, burada yapılan ilk müdahalenin ardından, Devlet Hastanesinde Göğüs Kalp Damar Cerrahı ve Göğüs Cerrahı bulunmaması nedeniyle özel bir hastaneye sevk edildi. Göğüs bölgesinden aldığı kurşun yaralanması nedeniyle kalp ve akciğerlerinden yaralanan ve çok kan kaybeden S.A, burada acil ameliyata alındı.

Göğüs Kalp Damar Cerrahı, Göğüs Cerrahı, Damar Cerrahı ve bir Genel Cerrahın katıldığı operasyonla kurtarılmaya çalışılan S.A. yaklaşık 6 saat ameliyatta kaldı. Doktorların tüm çabasına rağmen yaşama tutunamayarak akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

S.A'nın yaşamını yitirdiğini öğrenen meslektaşları ve yakınları hastane de gözyaşlarına boğuldu. Polis memurunun cenazesi Muğla adli tıp kurumuna gönderildi. Otopsinin ardından sabah saatlerinde S.A'nın cenazesinin memleketi Konya’ya gönderileceği öğrenildi.
Bu haber 7605 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ