17 Temmuz 2018 Salı 12:59
 
  • 4,846 TL

  • 5,686 TL

  • 193,24 TL

  • 90.172

Öncekiler Sonrakiler

POLİSİN SİLAH İSYANI

Polisin silah isyanı
24 Temmuz 2017 Pazartesi 19:00

Parasını biz veriyoruz...

Emniyet teşkilatında görev yapan polisler görev silahlarını kendileri satın almak zorunda.

Polis okullarındn mezun olup kadro görevine atanan her rütbedeki polisler göreve başlamadan önce görev silahlarını Emniyet Genel Müdürlüğü'nün uygun gördüğü modeldeki silahın parasını ödeyerek satın alıyor ve meslek hayatları boyunca bu silahları kullanıyor.

Ben bu silahı beğenmedim, nasıl olsa parasını ben veriyorum diyerek daha modern ya da daha kullanışlı silah almaları mümkün değil.

Tabi zaman zaman bu durum tepkilere neden oluyor.

Polisler 'Yerli ama kaliteli silah istiyoru' diyerek sosyal medyada tepkilerini dile getiriyor.

Bu eleştiriler ne kadar işe yarayacak bilinmez ama, yetkililerin sosyal medyada yayınlanan bu mesajlara duyarlı olması bekleniliyor.


BAKIN POLİSLER SİLAH KONUSUNDA NE DİYOR...


Yerli ama kaliteli silah istiyoruz...

Biz eleştiri yapınca kimisi fitne çıkarma diyor kimisi yalan haber diyor, böyle diyenlere diyoruz ki siz yalancı ve fitnecisiniz.
Amacımız yerli silah üreten firmaları yermek kötülemek değil eleştirerek daha iyisini yaptırmak ve daha iyisini asker ve polise verilmesin sağlamak.
Devletin asker ve polise verdiği silahların parasını zaten asker ve polis ödüyor Devletin kasasından bir bedel çıkmıyor madem paramızla alıyoruz görevde kullandığımız silahı öyle ise kalitelisini isteriz.
Terörle mücadele yapan biziz teröriste SILAHIM ARIZA YAPTI C.... yada G..... firmasından usta gelecek YAPTIRIP GELEYİM mi diyeceğiz.
Buradan silah üretenler sesleniyoruz aradaki aracilari çıkartın kimseye avanta vermeyin kaliteli ürün ver parasını da al..
Yoksa sizin itbariniz zedeleniyor.
Resimdeki silaha bakın bunu bir polis kullanıyor.
Bu haber 7079 defa okundu

Polise GLOCK tabanca verilsin

Mehmet KOCADAG
24 Temmuz 2017 Pazartesi 20:12

2012 yılı nisan ayındaKOM birimine GLOCKİSTİHBARAT birimine ZİG ZAUER verildi.O Tarihde 2 birimin hepsi FETÖ cuydu.Ben 1994 den beri KOM da görev yaparken 2009 cikarildim mahkeme kararı ile 2010 da döndüm. 2011 de tekrar çıkarıldı. 2013 de mahkeme kararı ile döndüm 2012 yılında karakol da çalışırken KOM AGLOCK tabanca verildi 750$ karşılığında MKE de 3000$ di.Bende talep ettim.KOM da fiilen çalışmadığı gerekçesi ile verilmedi. Danıştay'a davayı kazandım

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ