01 Nisan 2020 Çarşamba 08:28

POLİSLER ERTELEDİ

Polisler erteledi
29 Şubat 2020 Cumartesi 00:00

Kendi canlarından vaz geçtiler..

Son yıllarda sayıları gittikçe artan polis intiharlarına dikkat çekmeye çalışan emekli polisler 1 Mart tarihinde yapacakları basın açıklamasını ileri bir tarihe erteledi.

 

 

BASIN AÇIKLAMASI ERTELENDİ....!

Bakırköy özgürlük meydanında 01 Mart Pazar günü yapılacak olan polis intiharları ile ilgili BASIN AÇIKLAMASI ülkemize ve güvenlik güçlerimize karşı yapılan alçakca saldırı ve kaybettiğimiz mehmetciklerimiz için ve şehitlerimiz için ertelenmiştir.


Bu konuda ortak açıklama yapan Polis intiharları Komisyon başkanımız ve basın sözcümüz Nazmiye İZGİN ile Hak Arama ve Haber Portalları onursal Başkanı Cevdet ŞENTÜRK yaptıkları açıklamada "Türk milletinin başı sağolsun. Rusya destekli rejim güçlerinin Suriye, İdlib'deki vatan evlatlarımıza saldırısında şehitlerimiz var. Vatan için şehadete eren kahramanlarımıza Cenabıhak'tan rahmet diliyoruz. Allah, ruhlarını şad, mekanlarını cennet eylesin." ifadelerine yer verererek idlipten gelen acı haberleri polis emeklileri yasa boğulmuş yürekleri yanmıştır bunun içinBakırköy özgürlük meydanında 01 Mart Pazar günü yapılacak olan polis intiharları ile ilgili BASIN AÇIKLAMASI ülkemize ve güvenlik güçlerimize karşı yapılan alçakca saldırı ve kaybettiğimiz mehmetciklerimiz için ve şehitlerimiz için ertelenmiştir.

Bu haber 6445 defa okundu

Önce vatan

Mevlüt KİTAPCI
01 Mart 2020 Pazar 11:00

Vatan tehlikede ise neyleyim parayı pulu. Bize vatanımızın selameti lazım. Milli şuur gereği hareket eden platform yetkililerini tebrik ediyorum.Allah ordumuzu polisimizi ve diğer güvenlik güçlerimizi her daim muzaffer eylesin.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Koronavirüse kaç polis yakalandı?

Koronavirüse kaç polis yakalandı?

Bakan Soylu, ilk kez sayı açıkladı

İnfaz düzenlemesi Meclis'te

 İnfaz düzenlemesi Meclis'te

4 suç kapsam dışı bırakıldı

70 bin mahkuma korona ayarı

70 bin mahkuma korona ayarı

af yasasına ilişkin çalışmalarda sona gelindi

Göreve giden polisler kaza yaptı

Göreve giden polisler kaza yaptı

2'si polis 3 yaralı

Koronavirüse kaç polis yakalandı?

Koronavirüse kaç polis yakalandı?

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ