24 Haziran 2017 Cumartesi 01:31
 
  • 3,511 TL

  • 3,928 TL

  • 142,16 TL

  • 99.639

Öncekiler Sonrakiler

SAYGISIZLIK

Saygısızlık
30 Haziran 2016 Perşembe 11:00

.

Geçtiğimiz gün İstanbul Atatürk Hava Limanına düzenlenen canlı bomba saldırısında 42 kişi yaşamını yititirken 239 kişide yaralanmıştı.


Terör saldırısının ardından tüm ülkede teröre ve teröristlere yönelik ciddi tepkiler verilirken Yahya Kaptan Mahallesi'nde bulunan Ferruh Duygu Tesislerinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Saatler gece 01.00'i gösterdiği sırada mahalle halkı duydukları patlama sesleri ile yataklarından adeta fırladı. Saat:21:50 civarında meydana gelen olayın şoku ile yakınlarında bomba patladığını sanan vatandaşlar hemen pencerele  koştu. Ferruh Duygu tesislerine yakın binalarda oturanlar gözlerine inanamadı. Ferruh Duygu tesislerinde oynanan bir futbol maçının galibiyetini kutlayan kendini bilmezler onlarca havai fişeği peş peşe atarak sözde kutlama yaptılar. Bu durumu gören vatandaşlar ülkede matem havası varken gece yarsısından sonra üstelik insanların uyku saatinde böylesine sorumsuzca kutlama yapılmasına tepki gösterdiler.


Gazetemize onlarca mesaj gönderen vatandaşlar, gece çok geç saatlere kadar futbol oynandığını, küfürlerin havada uçuştuğunu dile getirerek, mahalle içinde bu kadar geç saate kadar futbol oynanmasına izin verilmesini anlayamadıklarını belirterek yetkililerin bir an önce önlem almasını istiyorlar.Kocaeli Amatör Spor Federasyonu Başkanı Murat Aydın'ın bu duruma nasıl tavır göstereceği ise merak konusu.

Bu haber 2139 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kargo şirketinde kimyasal panik

Kargo şirketinde kimyasal panik

2 kişi hastaneye kaldırıldı

TEM şube 3 ilde operasyon yaptı

TEM şube 3 ilde operasyon yaptı

6 eski TÜBİTAK çalışanı yakalandı

Yankesici kılığına giren polisler vatandaşı uyardı

Yankesici kılığına giren polisler vatandaşı uyardı

vatandaşlar polisler tarafından uyarıldı

Polisler isyanda

Polisler isyanda

Bir bardak su bile vermediler

Dikkat çarpılmayın!

Dikkat çarpılmayın!

Dolandırıcılar iş başında

En çok ölümlü kaza bu aylarda oluyor

En çok ölümlü kaza bu aylarda oluyor

Kocaeli'de 1 yılda 4 bin 535 adet ölümlü yaralanmalı trafik kazası meydana geldi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ