22 Kasım 2017 Çarşamba 02:01
 
  • 3,961 TL

  • 4,649 TL

  • 162,81 TL

  • 105.268

Öncekiler Sonrakiler

SAYGISIZLIK

Saygısızlık
30 Haziran 2016 Perşembe 11:00

.

Geçtiğimiz gün İstanbul Atatürk Hava Limanına düzenlenen canlı bomba saldırısında 42 kişi yaşamını yititirken 239 kişide yaralanmıştı.


Terör saldırısının ardından tüm ülkede teröre ve teröristlere yönelik ciddi tepkiler verilirken Yahya Kaptan Mahallesi'nde bulunan Ferruh Duygu Tesislerinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Saatler gece 01.00'i gösterdiği sırada mahalle halkı duydukları patlama sesleri ile yataklarından adeta fırladı. Saat:21:50 civarında meydana gelen olayın şoku ile yakınlarında bomba patladığını sanan vatandaşlar hemen pencerele  koştu. Ferruh Duygu tesislerine yakın binalarda oturanlar gözlerine inanamadı. Ferruh Duygu tesislerinde oynanan bir futbol maçının galibiyetini kutlayan kendini bilmezler onlarca havai fişeği peş peşe atarak sözde kutlama yaptılar. Bu durumu gören vatandaşlar ülkede matem havası varken gece yarsısından sonra üstelik insanların uyku saatinde böylesine sorumsuzca kutlama yapılmasına tepki gösterdiler.


Gazetemize onlarca mesaj gönderen vatandaşlar, gece çok geç saatlere kadar futbol oynandığını, küfürlerin havada uçuştuğunu dile getirerek, mahalle içinde bu kadar geç saate kadar futbol oynanmasına izin verilmesini anlayamadıklarını belirterek yetkililerin bir an önce önlem almasını istiyorlar.Kocaeli Amatör Spor Federasyonu Başkanı Murat Aydın'ın bu duruma nasıl tavır göstereceği ise merak konusu.

Bu haber 2253 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tek gecelik evlere polis operasyon yaptı

Tek gecelik evlere polis operasyon yaptı

Polis 64 evi kontrolden geçirildi ceza yağdırdı

Askerler hakim karşısına çıktı

Askerler hakim karşısına çıktı

.

Zehir tacirlerine aman yok

Zehir tacirlerine aman yok

Polis ve Jandarma ekiplerinin uyuşturucu ile mücadeledesi hız kesmeden devam ediyor

Önce Valiler sonra...

Önce Valiler sonra...

Müdürler...

Emniyet paylaştı

Emniyet paylaştı

Her yerde aranıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET