kg polis haftası
10 Nisan 2020 Cuma 09:09

TACİZ ETTİĞİ KADIN POLİS ÇIKTI

Taciz ettiği kadın polis çıktı
18 Şubat 2019 Pazartesi 15:01

.

Sabah gazetesinden Atakan Irmak'ın haberine göre, İstanbul Bayrampaşa'da bulunan otogarda uygulama noktasında görevli kadın polisi taciz eden İrfancan A. hakkında dava açıldı. Olay, Bayrampaşa Otogarı içinde bulunan alışveriş merkezi girişinde meydana geldi. Uygulama noktasında görev yapan polis memuru Semra G. görevini yaptığı sırada İrfancan A. tarafından sözlü sataşmaya maruz kaldı.


'SARHOŞTUM HATIRLAMIYORUM'

Zanlı, polis memuruna, "Güzelim rakının yanında güzel gidersin. Akşam mezeleri hazırla geleceğim" şeklinde konuşarak tacizde bulundu. Semra G. polis tanıtım kartını göstererek kendisinin memur olduğunu söyleyince bu kez şüpheli tarafından tehdit edilmeye başlandı. İkili arasında devam eden tartışma karakolda sona erdi. Şüpheli İrfancan A. verdiği ifadesinde olay sırasında alkollü olduğunu iddia ederek ne yaptığını hatırlamadığını iddia etti.

Semra G. ve genç adam arasında yaşanan tartışmaya şahit olanlar da tanıklık ederek İrfancan A.'nın polis memuruna cinsel taciz ve tehdit içerikli hareketlerde bulunduğunu doğruladı. Hakkında "Cinsel taciz", "Basit tehdit ve kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret" suçlamaları ile dava açılan İrfancan A. önümüzdeki günlerde hâkim karşısına çıkacak. Şüpheli hakkında 5 yıl 6 aya kadar hapis cezası isteniyor.
Bu haber 2716 defa okundu

Tacizin iddiasının silah olarak kullanılması

Galip Kocaman
18 Şubat 2019 Pazartesi 20:35

Not.Ben bu yorumum Bayan Polisin olayı ile ilgisi yoktur.Bazı olaylarda aslı olup olmadığına bakılmaksızın,taciz ettiği iddia edilen kişi bazı saldırganlar tarafından olayın içeriği anlaşılmadan darp edilmekte hatta lince kadar gidilmekte ,eğer bir ülkede sokak kanunları başlamışsa ondan en çok güçsüler zarar görürler.onun için üzerine fazife olmadığı halde ,kendine görev çıkaran kişilere çok ağır cezalar verilmelidir.

0 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

İNSANMISIN ?

Bayram Elevli
18 Şubat 2019 Pazartesi 18:08

Senin gibi insan müsvettesine...hitap edecek kelime bulamıyorum.Canını, malını, namusunu ve her türlü asayişi sağlayan " Devletin görevlisine bu insanlık dışı olay için 5 yıl indirimsiz ceza evinde yatırılsın'ki " Anlasın anyayı ve Konya'yı.

3 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Başiskele 3 gence ağlıyor

Başiskele 3 gence ağlıyor

.

İçişleri Bakanı Soylu, yaş ve boy sınırı açıklaması

İçişleri Bakanı Soylu, yaş ve boy sınırı açıklaması

Polis Özel Harekat için önemli açıklama

Başiskele'de korkunç kaza

Başiskele'de korkunç kaza

3 genç yaşamını yitirdi

Koronavirüs fırsatçılarına baskın

Koronavirüs fırsatçılarına baskın

5 bin cerrahi maske ele geçirildi

Yarbayım ben yarbay...

Yarbayım ben yarbay...

Aramızda kaç gömlek var?

Soylu: Polis teşkilatında koronavirüs kaynaklı kaybımız var

Soylu: Polis teşkilatında koronavirüs kaynaklı kaybımız var

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı canlı yayında, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ