23 Mart 2019 Cumartesi 12:40
 
Öncekiler Sonrakiler

TACİZCİ BAKKAL, YANLIŞ KADINI TACİZ ETTİ!

Tacizci bakkal, yanlış kadını taciz etti!
25 Ağustos 2018 Cumartesi 11:12

Biber gazı ve jopu yedi...

PENDİK’te özel güvenlik görevlisi genç kadın, kendisini taciz eden bakkala biber gazı sıkıp, copla dövdü. Ardından polise şikâyette bulundu. E.S. de polise gidip, genç kadından şikayetçi oldu.

İSTANBUL'da özel güvenlikçi Gülcan E.A (28), Pendik'te kendisini taciz ettiğini öne sürdüğü bakkal E.S.'ye biber gazı sıktı, copla vurdu ve şikâyetçi oldu. E.S. de polise gidip şikâyetçi oldu ve bilmediği bir nedenden dolayı saldırıya uğradığını iddia etti.

SARILIP ÖPMEYE ÇALIŞTI... Sabah Gazetesi'nin haberine göre, olay 17 Ağustos'ta Pendik Esenler Mahallesi'ndeki evinin bulunduğu sokaktaki her zaman alışveriş yaptığı bakkala gitti. İddiaya göre Bakkal E.S., "Bugün çok güzelsin, çok şıksın, görünmüyorsun ortalıkta?" dedikten sonra genç kıza sarılıp öpmeye çalıştı.

SÜREKLİ LAF ATTI... Şoke olan ve bakkaldan kaçan genç kadın yaşadıklarını ailesine ve eşine anlatamadı. Gülcan E.A., sürekli kendisine laf atan bakkalın, geçen pazartesi günü "Küs müyüz, gel sana bir çay ısmarlayayım. Çok güzelsin, bana bunu yapma" demesi üzerine yanındaki biber gazını E.S.'nin yüzüne sıktı. Çantasındaki copla da dövdü.

İKİSİ DE BİRBİRİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU... Ardından polise şikâyette bulundu. E.S. de polise gidip şikâyetçi oldu ve bilmediği bir nedenden dolayı saldırıya uğradığını iddia etti.kaynak http://www.internethaber.com/tacizci-bakkal-yanlis-kadini-taciz-etti-biber-gazi-ve-jopu-yedi-1898500h.htm

Bu haber 574 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ