25 Nisan 2019 Perşembe 08:00
 
Öncekiler Sonrakiler

TEKME ATIP ÖLDÜRMÜŞTÜ! O ZANLI ADLİYEDE

Tekme atıp öldürmüştü! o zanlı adliyede
29 Haziran 2018 Cuma 15:58

Halk otobüsü sürücüsünün ölümüne neden olan şüpheli adliyeye sevk edildi.

İzmit Derince arası çalışan özel halk otobüsünde yüksek sesle konuştuğu içinuyarıda bulunduğu şoförle kavga eden ve çıkan arbedede sürücünün yaşamını yitirmesine neden olan şüpheli,emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

 

Alınan bilgiye göre 121 Nolu Yahya Kaptan – DerinceSopalı hattında görev yapan şoför Hüseyin Göncü (37), duraktan halk otobüsünebinen Serhat B. (24) isimli yolcuyu yüksek sesle telefonla konuştuğugerekçesiyle uyarıda bulunmuş, ardından çıkan arbedede halk otobüsü sürücüsüHüseyin Göncü, fenalaşarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti. Arbedeninardından kayıplara karışan şüpheli Serhat B., akşam saatlerinde Derince’depolis merkezine giderek teslim oldu. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet BüroAmirliği ekipleri tarafından sorgulanan Serhat B.’nin inşaat işçisi olduğu veifadesinde, suçlamaları kabul etmediği, şoföre tekme atmadığı ve kendisinindarp edildiğini söylediği öğrenildi. Asayiş Şube Müdürlüğünde işlemleritamamlanan ve daha önce işlediği uyuşturucu ticareti ve cinsel taciz suçlarınedeniyle kaydı olduğu öğrenilen Serhat B. adliyeye sevk edildi.

 

Cenazesi memleketinde toprağa verildi

Yaşamını yitiren Hüseyin Göncü’nün cenazesi ise tamamlanan işlemlerinin ardından ailesine teslim edildi. Göncü’nün öğretmen olduğu, ailesinin Amasya’da yaşadığı ve atama beklediği için uzun yıllardır halk otobüsü sürücülüğü yaptığı öğrenildi. Bekar olan Hüseyin Göncü’nün kesin ölüm nedeni Adli Tıp Kurumundan gelecek olan otopsi raporu sonucu netlik kazanacak. Gönü’nün daha önce kalp rahatsızlığının bulunduğu ve kısa bir süre önce midesinden ameliyat olarak kelepçe taktırdığı, arbede esnasında ise fenalaşarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdiği öne sürüldü. Halk otobüsü sürücüsü Göncü’nün cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Amasya Suluova’ya gönderildi.


TUTUKLANDI

Mahkemeye sevk edilen zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi  

Bu haber 1437 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ