22 Temmuz 2018 Pazar 21:34
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

YORUMSUZ

Yorumsuz
05 Ağustos 2017 Cumartesi 00:00

.

ÇANAKKALE’nin Bayramiç İlçesi’nde polis memuru K. E., sakal uzatıp başında sarıkla dolaştığı gerekçesiyle açığa alındı. Emniyet Müdürlüğü önünde polis aracının direksiyonunda sarıklı- sakallı fotoğrafını çektiren k.E., "Kılık Kıyafet Yönetmeliği’ne aykırı davranmak suçundan açığa alınmış bulunuyorum. İlanen duyurulur" paylaşımında bulundu.

 

 

İstanbul’dan 5 ay önce Çanakkale’ye atanan Polis K.E., iddiaya göre disiplinsiz davranışlarıyla dikkati çekti. Sakal uzatıp sarık taktığı belirtilen K.E., sağlık kontrolüne gönderildi, ancak göreve devam edebileceği raporu üzerine Bayramiç Emniyet Müdürlüğü’nde MOBESE sistemi takip görevine verildi.

155 POLİS İMDAT’A İHBAR EDİLDİ

Bayramiç’ten dün görevli olarak Çanakkale’ye gönderilen resmi plakalı polis otosuna K.E.  amirlerinin haberi olmadan bindi. Yolda sarıklı ve sakallı K.E'yi polis otosunun direksiyonunda gören bir vatandaş,155 Polis İmdat Hattı’nı arayıp, ihbarda bulundu.

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yolda K.E.'nin çinde bulunduğu ekip otosunu durdurdu. Kimlik kontrolü sonucu K.E.'ninpolis memuru olduğu anlaşıldı ve yanındaki polis de bunu doğruladı. Çanakkale Emniyet Müdürlüğü, olayla ilgili Bayramiç Kaymakamlığı’nı bilgilendirdi. Bu gelişmeler üzerine Kaymakam tarafından açığa alındı. Polis K.E., açığa alındığını ve yeniden Çanakkale’ye sağlık kontrolüne götürüleceğini anlayınca bu sabah Bayramiç Emniyet Müdürlüğü önünde polis otosunun direksiyonuna geçip sarıklı ve sakallı fotoğrafını çektirdi. K.E., bu fotoğrafı Facebook’taki sayfasına koyup "Kılık kıyafet Yönetmeliğine aykırı davranmak suçundan açığa alınmış bulunuyorum. İlanen duyurulur. Hayırlı Cumalar" paylaşımında bulundu.
Bu haber 2336 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ