02 Haziran 2020 Salı 10:44

TATARİSTAN CUMHURBAŞKANI İLİMİZE GELİYOR

Tataristan Cumhurbaşkanı ilimize geliyor
14 Ekim 2015 Çarşamba 14:13

Tataristan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Rustam Minnihanov, bugün Kocaeli'ye geliyor

Tataristan Cumhurbaşkanı iki gün boyunca Kocaeli'de olacak. Konuk Cumhurbaşkanı Minnihanov, bugün saat 18:45'te Kocaeli Valilisi Hasan Basri Güzeloğlu'nu ziyaret edecek. Vali Güzeloğlu ile iyi bir dostluğu bulunan konukl Cumhurbaşkanı yarın da Gebze bölgesinde saat 09:30'da Türk iş adamları ile kahvaltı programında buluşacak.

Tataristan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Minnihanov daha sonra saat 11:00'de Gebze'de bulunan WorkInn Hotel'de Match4Industry Eşleştirme Etkinliği açılış törenine katılacak. Minnihanov daha sonra bazı fabrikalara ziyarette bulunacak. Minnihanov saat 12:00'de TOSB'da bulunan Çelikel fabrikasını, ardından saat 12:50'de Green Chemicals fabrikasını ziyaret edecek. Minnihanov son olarak ise Gebze Organize Sanayi Bölgesi'ne ziyarette bulunacak.

Bu haber 26859 defa okundu

DİĞER HABERLER

KTO–Katar işbirliği

KTO–Katar işbirliği

örfez Ticaret Odası Genel Sekreter Yardımcısı Berat Nas, İstanbul’da düzenlenen CNR Fuar Merkezi’nde, Katar Ticaret Odası Halkla İlişkiler Müdürü Ahmed Abu Nahia ile bir araya gelerek iki oda arasındaki ilişkileri değerlendirdi

Fatih’e uğurlama töreni

Fatih’e uğurlama töreni

Dilovası Beldeport Limanı’ndan Akdeniz’e uğurlanan Fatih Sondaj Gemisi’nin uğurlama töreni, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Boksta yeni şampiyon Fury

Boksta yeni şampiyon Fury

Tyson Fury,Vladimir Klitschko'yu 12 raund sonunda sayıyla yenerek şampiyon oldu.

Nobel Edebiyat ödülünün sahibi belli oldu

Nobel Edebiyat ödülünün sahibi belli oldu

Ödül Belaruslu gazetecinin oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ