20 Ağustos 2018 Pazartesi 07:42
 
  • 6,039 TL

  • 6,908 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

İMO'DAN ŞEHİR HASTANESİNE İNCELEME GEZİSİ

İMO'dan şehir hastanesine inceleme gezisi
19 Temmuz 2018 Perşembe 10:51

.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, geçtiğimiz hafta İzmit Cephanelik mevkiinde yapımı devam etmekte olan Gama Holding ve Türkerler Holding iş ortaklığıyla hayata geçirilecek Kocaeli Şehir Hastanesi inşaatına teknik gezi düzenledi.

Geziye İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube yönetim kurulu üyesi Nevzat İlker Ural, Tuncay Arıcan, Cihan Bahadır Yaşar, Ömer Faruk Balamir, Şube Sekreteri İnşaat Mühendisi Berkay Güngör, Genç-İMO Başkanı İsmail Yaruk ve oda üyeleri katıldı.
Şantiye girişinde Yapım Şefi İnşaat Mühendisi Şükrü Cengiz Çetinkaya ve Sözleşme Yönetimi İnşaat Mühendisi Damla Yaşar tarafından karşılanan katılımcılara yönetim ofisinde proje hakkında sunum yapıldı. Sunum, Yapım Şefi İnşaat Mühendisi Şükrü Cengiz Çetinkaya tarafından yapıldı. Çetinkaya, "Toplam 368 bin 668 metrekarelik arsa alanında yapımı devam eden Kocaeli Şehir Hastanesi’nin bin 180 yatak kapasiteli olarak inşaa edildiğini ve Proje tamamlandığında hem Kocaeli iline, hem çevre illere ve yerleşimlere yüksek kalitede sağlık hizmeti verilmesi sağlanmış olacaktır." dedi.

Sunumun ardından soru-cevap bölümüne geçilmesiyle teknik geziye katılan mühendisler projenin teknik konuları ile alakalı birçok soru sorarak merak ettikleri detayları öğrenme fırsatı yakaladılar. Soru-cevap bölümünün ardından inşaat sahasına gidilerek çalışmalar yerinde incelenmiştir. Şantiyeyi gezen İnşaat Mühendisleri Odası üyeleri yapılan uygulamalara tam not verdi.
Bu haber 646 defa okundu

DİĞER HABERLER

SGK, düğmeye bastı!

SGK, düğmeye bastı!

Eksik maaş ödenen Bağ-kur'lulara toplu ödeme yapılacak

Ticaret Bakanlığı'ndan kur hamlesi

Ticaret Bakanlığı'ndan kur hamlesi

.

Bayramda mesai hesaplama!

Bayramda mesai hesaplama!

Milyonlarca insan bayram tatiline çıkarken özel sektördeki bazı vatandaşlar bayram mesaisi yapıyor.

Varlık barışı düzenlemesinde değişiklik

Varlık barışı düzenlemesinde değişiklik

Varlık barışı düzenlemesinde değişiklikVarlık barışı olarak bilinen, gerçek ve tüzel kişilerin yurt dışında bulunan varlıklarının yurda getirilerek milli ekonomiye kazandırılmasıyla ilgili esaslarda düzenlemeye gidildi.

Bayramda ulaşım 4 gün boyunca ücretsiz

Bayramda ulaşım 4 gün boyunca ücretsiz

Büyükşehir, Kurban Bayramı süresince otobüs ve raylı sistemler ücretsiz, deniz ulaşımında ise yüzde 50 indirimli olarak hizmet verecek

Kızılay’dan gıda yardımı

Kızılay’dan gıda yardımı

Kızılay Kocaeli Şubesi Kızılay gönüllüleriyle Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ve konserve kavurma yardımı dağıtımlarını sürdürüyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ