22 Mayıs 2019 Çarşamba 19:00
 
Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİLİ SİGORTA ACENTELERİNİN ANKARA BAŞARISI

Kocaelili sigorta acentelerinin Ankara başarısı
17 Ağustos 2018 Cuma 09:47

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Türengül Sigorta- Cemal Türengül, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi’ne seçildi

11 yıl önce TOBB, Hazine Müsteşarlığı ve acentelerin TOBB çatısı altında kurduğu ve geçen süre zarfında sektörün gelişmesi noktasında çok önemli katkıları bulunan Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi’nin seçimleri geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Kocaelili delegelerin büyük bir başarıya imza attığı seçimde, 7 Kocaeli il delegesinden 2 isim mecliste temsiliyet hakkı kazandı. Kocaelili acentelerin çalışmalarıyla, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Türengül Sigorta’nın Sahibi Cemal Türengül, 40 il delegesiyle temsil edilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi’ne seçildi.

BAŞKAN BULUT’TAN TEŞEKKÜR
4 yıl süreyle mecliste görev alacak olan Başkan Bulut, “Sektörümüzün geleceği için Türkiye’nin dört bir yanından oy kullanmaya gelen ve bizleri bu göreve layık gören tüm delegelere teşekkür eder, 2022 yılına kadar sürecek çalışmaların mesleğimize, acentelerimize ve ülkemize hayırlar getirmesini dileriz” dedi.
Bu haber 621 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ