18 Ağustos 2018 Cumartesi 17:42
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

MY KOLEJ İNŞAATI TAMAMLANDI

MY KOLEJ inşaatı tamamlandı
30 Temmuz 2018 Pazartesi 22:56

İlimizde eğitimde başarılarıyla adından sık sık söz ettiren MY OKULLARI, şehrimizin en gelişmiş eğitim kampüslerinden birini hizmete soktu.

Kocaeli’nin eğitimde yıldız ilçesi Başiskele’nin Yeniköy bölgesinde hizmete giren olan MY OKULLARI inşaatı tamamlandı.

51 derslikli, MY KOLEJ, 10bin metrekareye yakın kapalı alanında, yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı spor salonu, halı saha, 400 kişilik konferans salonu, lüks yemekhane, her katta masa tenisi istasyonları, her katta kat kütüphaneleri, bilişim teknoloji yazılım derslikleri, kodlama robot atölyeleri, profesyonel görsel sanatlar ve müzik atölye istasyonları, Fizik, Kimya, Biyoloji labaratuvarlarını barındırıyor.  

Kocaeli MY KOLEJ’de Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi bölümleri ile hizmet verecek.

Mamikler Gruba teşekkür
Konuya ilişkin açıklama yapan Okul kurucusu Murat Yıldırım, 'Kocaeli'de 4 yıldır faaliyette bulunuyoruz ancak mevcut binamız fiziki koşulları itibariyle bize yetersiz gelince, yeni bir bina için arayışa girdik. Ocak ayında çalışmalarına başladığımız projemizi yaz dönemine kadar yani 6 ayda teslim edebilecek güçlü bir müteahhit aradık, bu süreçte Mamikler grup taşın altına elini soktu ve biz bu işi yaparız dediler. Doğrusu 5-6 ayda bu çapta bir binayı, bu donanımda yapmak kolay bir şey değildi. Mamikler inşaat çok büyük bir başarı gösterdi, kendilerine güvenimizde ne kadar haklı olduğumuzu gördük. Mamikler gruba, Haluk Mamik ve Faruk Mamik kardeşlere, inşaatımızda yer alan tüm ekiplere teşekkürü borç biliyorum. Allaha şükür kimsenin burnu kanamadan, kazasız belasız bir şekilde bu büyük yatırım Kocaeli ile buluştu. Kocaeli çok güzel bir eğitim kampüsü kazandı. inşallah burada yetişen çocuklar ülkemizin gelişmesine katkı sunacaklar. Anasınıfı, ilkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi olarak hizmet verecek okulumuzun gördüğü yoğun ilgiden memnunuz, Kocaeli'ye teşekkürü borç biliyoruz” dedi.


Bu haber 725 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bayramda mesai hesaplama!

Bayramda mesai hesaplama!

Milyonlarca insan bayram tatiline çıkarken özel sektördeki bazı vatandaşlar bayram mesaisi yapıyor.

Varlık barışı düzenlemesinde değişiklik

Varlık barışı düzenlemesinde değişiklik

Varlık barışı düzenlemesinde değişiklikVarlık barışı olarak bilinen, gerçek ve tüzel kişilerin yurt dışında bulunan varlıklarının yurda getirilerek milli ekonomiye kazandırılmasıyla ilgili esaslarda düzenlemeye gidildi.

Bayramda ulaşım 4 gün boyunca ücretsiz

Bayramda ulaşım 4 gün boyunca ücretsiz

Büyükşehir, Kurban Bayramı süresince otobüs ve raylı sistemler ücretsiz, deniz ulaşımında ise yüzde 50 indirimli olarak hizmet verecek

Kızılay’dan gıda yardımı

Kızılay’dan gıda yardımı

Kızılay Kocaeli Şubesi Kızılay gönüllüleriyle Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ve konserve kavurma yardımı dağıtımlarını sürdürüyor.

Hazine’den yeni kredi paketi açıklaması

Hazine’den yeni kredi paketi açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanlığı KOBİ'lerin finansmanı için yeni kredi paketi üzerinde çalıştığını söyledi.

Açıklamaya, açıklama getirdi

Açıklamaya, açıklama getirdi

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, KSO Başkanı Zeytinoğlu Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın açıkladığı destek paketlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ