13 Aralık 2018 Perşembe 01:28
 
  • 5,353 TL

  • 6,090 TL

  • 214,80 TL

  • 90.051

Öncekiler Sonrakiler

MY KOLEJ İNŞAATI TAMAMLANDI

MY KOLEJ inşaatı tamamlandı
30 Temmuz 2018 Pazartesi 22:56

İlimizde eğitimde başarılarıyla adından sık sık söz ettiren MY OKULLARI, şehrimizin en gelişmiş eğitim kampüslerinden birini hizmete soktu.

Kocaeli’nin eğitimde yıldız ilçesi Başiskele’nin Yeniköy bölgesinde hizmete giren olan MY OKULLARI inşaatı tamamlandı.

51 derslikli, MY KOLEJ, 10bin metrekareye yakın kapalı alanında, yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı spor salonu, halı saha, 400 kişilik konferans salonu, lüks yemekhane, her katta masa tenisi istasyonları, her katta kat kütüphaneleri, bilişim teknoloji yazılım derslikleri, kodlama robot atölyeleri, profesyonel görsel sanatlar ve müzik atölye istasyonları, Fizik, Kimya, Biyoloji labaratuvarlarını barındırıyor.  

Kocaeli MY KOLEJ’de Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi bölümleri ile hizmet verecek.

Mamikler Gruba teşekkür
Konuya ilişkin açıklama yapan Okul kurucusu Murat Yıldırım, 'Kocaeli'de 4 yıldır faaliyette bulunuyoruz ancak mevcut binamız fiziki koşulları itibariyle bize yetersiz gelince, yeni bir bina için arayışa girdik. Ocak ayında çalışmalarına başladığımız projemizi yaz dönemine kadar yani 6 ayda teslim edebilecek güçlü bir müteahhit aradık, bu süreçte Mamikler grup taşın altına elini soktu ve biz bu işi yaparız dediler. Doğrusu 5-6 ayda bu çapta bir binayı, bu donanımda yapmak kolay bir şey değildi. Mamikler inşaat çok büyük bir başarı gösterdi, kendilerine güvenimizde ne kadar haklı olduğumuzu gördük. Mamikler gruba, Haluk Mamik ve Faruk Mamik kardeşlere, inşaatımızda yer alan tüm ekiplere teşekkürü borç biliyorum. Allaha şükür kimsenin burnu kanamadan, kazasız belasız bir şekilde bu büyük yatırım Kocaeli ile buluştu. Kocaeli çok güzel bir eğitim kampüsü kazandı. inşallah burada yetişen çocuklar ülkemizin gelişmesine katkı sunacaklar. Anasınıfı, ilkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi olarak hizmet verecek okulumuzun gördüğü yoğun ilgiden memnunuz, Kocaeli'ye teşekkürü borç biliyoruz” dedi.


Bu haber 892 defa okundu

DİĞER HABERLER

Dolar ne kadar?

Dolar ne kadar?

.

KSO Başkanı Zeytinoğlu Büyüme rakamını değerlendirdi

KSO Başkanı Zeytinoğlu Büyüme rakamını değerlendirdi

.

KO-MEK’te girişimcilik kursları başlıyor

 KO-MEK’te girişimcilik kursları başlıyor

KOSGEB desteği ile iş yeri açmak isteyen vatandaşlar için bilgilendirme toplantısı düzenlendi

Seçil Organizasyon açıldı

Seçil Organizasyon açıldı

Akbaş, Seçil Organizasyon'un açılışını yaptı.

İşsizlik maaşı almak için şartlar değişiyor

İşsizlik maaşı almak için şartlar değişiyor

O şart kalkıyor...

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ