20 Şubat 2020 Perşembe 21:59

UYUMA İZGAZ!

Uyuma İZGAZ!
21 Ocak 2020 Salı 22:26

Vatandaş darda, İZGAZ uykuda'

Kış yüzünü gösterdi, vatandai doğalgaz faturaları ile adeta şaşkına döndü. Cep yakan faturalar vatandaşı kombi ayarlarını düşürmeye yöneltince  İGDAŞ,doğal gaz faturalarına vade farksız taksit kampanyası başlattı.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İGDAŞ, kredi kartı ile vade farksız taksit kampanyası için bu yıl 13 banka ile anlaştı. 31 Mayıs 2020 tarihine kadar (QNB Finansbank 31 Mart 2020) devam edecek olan kampanyada Akbank, İş Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Yapı Kredi Bankası 100 TL üzeri olan faturalara vade farksız kredi kartına 3 taksit uyguluyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası 100 TL- 2.000 TL arası, Vakıfbank 100 TL- 20.000 TL arası faturaları 3 taksite bölüyor.

Alternatif Bank, Denizbank, Garanti Bankası, Şekerbank, TEB bir alt sınır olmaksızın tüm faturalara, QNB Finansbank ise 3.000 TL’ye kadar olan faturalara vade farksız kredi kartına 2 taksit uyguluyor.


Halkbank 100 TL- 50.000 TL arası faturalara 4 taksit uyguluyor. Halkbank kredi kartıyla sadece İGDAŞ veznelerinden yapılan ödemeler kampanya dahilinde taksitlendirilirken, diğer banka kredi kartlarıyla hem İGDAŞ vezneleri, hem de internetsubesi.igdas.com.tr adresi üzerinden online olarak yapılan ödemeler taksitlendirilebiliyor.Katılım şartları ve üst limitleri bankadan bankaya farklılık gösteren kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.igdas.istanbul adresinden ve bankaların şubelerinden ulaşılabilir.

 

İZGAZ'DAN TIK YOK

 

Kış mevsimininin yüzünü göstermesi, ve doğalgaz fiyatlarının artması ile faturalar adeta çıldırırken İzgaz'ın, İGSAŞ gibi taksit kampanyasına duyarsız kalması vatandaşı kızdırdı. Faturaların yüksekliğinden şikayet eden vatqandaşlar İZGAZ'ında taksit kampanyası düzenlemesini istiyor

 

 

Bu haber 2190 defa okundu

acaba bizde istanbuldamı oylarımızı kullansak

ismail çavdar
12 Şubat 2020 Çarşamba 12:02

biz her seçimde akp yi yarı yolda bırakmadık.ama partimizden hiçbir hizmet alamıyoruz.chp li belediye igdaş ile faturalarına kolaylık yaparken biz seyrediyoruz,çok yazık

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Merkez Bankası'ndan faiz ayarı

Merkez Bankası'ndan faiz ayarı

politika faizi düşürüldü

Zeytinoğlu bütçe performansını değerlendirdi

Zeytinoğlu bütçe performansını değerlendirdi

KSO Başkanı Zeytinoğlu bütçe performansını değerlendirdi

TÜİK konut satış rakamlarını açıkladı

TÜİK konut satış rakamlarını açıkladı

Bakın ilimizde kaç konut satıldı

Zeytinoğlu işsizlik oranını değerlendirdi

Zeytinoğlu işsizlik oranını değerlendirdi

istihdam kaybı 174 bin kişi

Kasım ayı işsizlik rakamları açıklandı

Kasım ayı işsizlik rakamları açıklandı

327 bin kişi daha işini kaybetti

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ