bil anakolej
04 Temmuz 2020 Cumartesi 15:00

YENİ COROLLA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Yeni Corolla görücüye çıktı
14 Şubat 2019 Perşembe 09:22

.

Yeni Toyota Corolla ilk kez, özel lansman canlı yayınıyla 13 Şubat 19:30’da tüm Türkiye'de olduğu gibi Kocaeli Kaya Totota Plaza'da görücüye çıktı.


Saat 18.00'de başlayan lansman etkinliği için Toyota Plaza Kocaeli Kaya'ya gelen Toyota aşıklarını kapıda karşılayan Kaya ailesi misafirleri ile yakından ilgilendi. Canlı müzik eşliğinde tanıtım etkinliğine katılan Toyota severler yeni modelin üzerindeki siyah perdenin açılışını heyacanla bekledi.Gerçekleşen tanıtım törenine KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, ATİK Başkanı Yasin Akyol, Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Birol Bozkurt, Toyota Filo Müdürü Murat Ertuğrul, CHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Av. Fahri Örengül,  CHP İzmit Belediye Başkan aday adayı olan Cengiz Çakar ve çok sayıda davetli katıldı.


 

Toyota Corolla'nın hayran bırakan stili çok etkileyiciAçılışta konuşan Atalay Kaya '1991 yılından itibaren TOYOTA bayisi olarak hizmet veriyoruz.Yeni modelimizin tanıtımında sizler kadar bizlerde heyecanlıyız. Bugün bizleri yalnız bırakmadığını için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum'dedi. Yeni Corolla'nın tanıtımı esnasında konuşma yapan Toyota Plaza Kocaeli Kaya Genel Müdürü Cenap Gürel 'Uzun zamandır bu anı bekliyorduk. Corolla'nın Hibrit modeli ile birlikte Türkiye'de üretilmesi bize çok büyük mutluluk veriyor.'dedi. Gürel ayrıca 'Toyota Corolla'nın hayran bırakan stili çok etkileyici. Bu araçları kullanan sürücülerin büyük keyif alacaklarından hiç şüphemiz yok' dedi.

 

 

Yeni Corolla'nın, hibrit versiyonu 137 bin 500 TL'den, benzinli versiyonları ise hurda teşviki ile 95 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Toyota'dan yapılan açıklamaya göre, yeni Corolla; Vision, Dream, Flame ve Passion versiyonlarıyla tüm Toyota plazalarda yerini alacak.

Bu haber 1973 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kiracılar dikkat

Kiracılar dikkat

Kira zam oranı belli oldu

Sigara ve alkole vergi zammı!

Sigara ve alkole vergi zammı!

İşte yeni fiyatlar

AYM’den önemli emeklilik kararı

AYM’den  önemli emeklilik kararı

Anayasa Mahkemesi (AYM) Genel Kurulu, kritik bir karara imza attı.

Akaryakıta toptan zam

Akaryakıta toptan zam

Benzin, motorin, otogaz hespsine birden zam

VATANDAŞIN BEKLEDİĞİ İNDİRİM HAYAL OLDU

VATANDAŞIN BEKLEDİĞİ İNDİRİM HAYAL OLDU

KONUTLARA İNDİRİM YOK

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ