18 Şubat 2020 Salı 14:20

YENİ COROLLA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Yeni Corolla görücüye çıktı
14 Şubat 2019 Perşembe 09:22

.

Yeni Toyota Corolla ilk kez, özel lansman canlı yayınıyla 13 Şubat 19:30’da tüm Türkiye'de olduğu gibi Kocaeli Kaya Totota Plaza'da görücüye çıktı.


Saat 18.00'de başlayan lansman etkinliği için Toyota Plaza Kocaeli Kaya'ya gelen Toyota aşıklarını kapıda karşılayan Kaya ailesi misafirleri ile yakından ilgilendi. Canlı müzik eşliğinde tanıtım etkinliğine katılan Toyota severler yeni modelin üzerindeki siyah perdenin açılışını heyacanla bekledi.Gerçekleşen tanıtım törenine KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, ATİK Başkanı Yasin Akyol, Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Birol Bozkurt, Toyota Filo Müdürü Murat Ertuğrul, CHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Av. Fahri Örengül,  CHP İzmit Belediye Başkan aday adayı olan Cengiz Çakar ve çok sayıda davetli katıldı.


 

Toyota Corolla'nın hayran bırakan stili çok etkileyiciAçılışta konuşan Atalay Kaya '1991 yılından itibaren TOYOTA bayisi olarak hizmet veriyoruz.Yeni modelimizin tanıtımında sizler kadar bizlerde heyecanlıyız. Bugün bizleri yalnız bırakmadığını için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum'dedi. Yeni Corolla'nın tanıtımı esnasında konuşma yapan Toyota Plaza Kocaeli Kaya Genel Müdürü Cenap Gürel 'Uzun zamandır bu anı bekliyorduk. Corolla'nın Hibrit modeli ile birlikte Türkiye'de üretilmesi bize çok büyük mutluluk veriyor.'dedi. Gürel ayrıca 'Toyota Corolla'nın hayran bırakan stili çok etkileyici. Bu araçları kullanan sürücülerin büyük keyif alacaklarından hiç şüphemiz yok' dedi.

 

 

Yeni Corolla'nın, hibrit versiyonu 137 bin 500 TL'den, benzinli versiyonları ise hurda teşviki ile 95 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Toyota'dan yapılan açıklamaya göre, yeni Corolla; Vision, Dream, Flame ve Passion versiyonlarıyla tüm Toyota plazalarda yerini alacak.

Bu haber 1868 defa okundu

DİĞER HABERLER

Zeytinoğlu bütçe performansını değerlendirdi

Zeytinoğlu bütçe performansını değerlendirdi

KSO Başkanı Zeytinoğlu bütçe performansını değerlendirdi

TÜİK konut satış rakamlarını açıkladı

TÜİK konut satış rakamlarını açıkladı

Bakın ilimizde kaç konut satıldı

Kasım ayı işsizlik rakamları açıklandı

Kasım ayı işsizlik rakamları açıklandı

327 bin kişi daha işini kaybetti

Bir varmış, bir yokmuş!

Bir varmış, bir yokmuş!

İPTAL EDİLDİ

Zeytinoğlu enflasyon oranlarını değerlendirdi

Zeytinoğlu enflasyon oranlarını değerlendirdi

Dış ticaret açığı 4.6 milyar dolara yükseldi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ