25 Mayıs 2019 Cumartesi 21:09
 
Öncekiler Sonrakiler

‘AİLE İÇİ İLETİŞİM’ ANLATILDI

‘Aile içi iletişim’ anlatıldı
18 Nisan 2018 Çarşamba 10:22

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen ‘Mahalle Mahalle Seminer’ programı çerçevesinde Ali Kahya ve Yuvam Akarca mahallelerinde ‘Aile İçi İletişim’ konusu anlatıldı.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı önderliğinde ‘Mahalle Mahalle Seminer’ projesi kapsamında mahallelerde eğitim programlarına devam eden Kadın kolları teşkilatı,  her hafta bir mahallede gerçekleştirdikleri seminerlerine, Alikahya ve Yuvam Akarca mahallelerinde devam etti.

Mahalle sakinlerinin taleplerine göre konuları belirlenen mahalle seminerlerine, kadınlar yoğun ilgi gösterirken, düzenlenen seminer programında konuşan Başkan Yazıcı ise, bu tür programlarla toplumun en önemli unsuru olan kadınları bilinçlendirmeyi ve böylelikle aile yapısına da katkı sağlamayı hedeflediklerini kaydetti.


‘Tarihimizden feyz alınmalı’
Aile içi iletişim konusunda bilgilendirmede bulunan İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Sosyolog Ayla Tuna Mercan, “ Gerek aile içi etkili iletişimde gerekse çocuklarımızı yetiştirme sürecinde tertemiz tarihimize ve kültüre göz atmamız, ondan feyz alarak aile içinde eşlerimizle ve çocuklarımızla etkileşimimizi dizayn etmemiz yerinde olacaktır. Yoksa bilgiye sahip ama vicdan yoksunu bireyler yetişmeye devam edecektir” dedi.

Bu haber 224 defa okundu

DİĞER HABERLER

BELEDİYEDEN ÖNEMLİ UYARI

 BELEDİYEDEN ÖNEMLİ UYARI

.

Irak'ın kuzeyinde çatışma: 1 asker şehit!

Irak'ın kuzeyinde çatışma: 1 asker şehit!

.

SKM'DE GENÇLİK SERGİSİ

SKM'DE GENÇLİK SERGİSİ

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ile Başiskele Misak-ı Milli Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu ‘Gençlik Sergisi” törenle açıldı

DENAD gönüllere dokunuyor

DENAD gönüllere dokunuyor

Dilovası'nda faaliyet gösteren Dilovası Engelli, Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DENAD) gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Tohum desteği, çiftçilerin yüzünü güldürüyor

Tohum desteği, çiftçilerin yüzünü güldürüyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından yüzde 50 hibe desteğiyle çiftçilere verilen tohumlar, yakın zamanda hasat edilecek

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ