24 Ekim 2018 Çarşamba 09:16
 
  • 5,746 TL

  • 6,600 TL

  • 229,82 TL

  • 93.469

Öncekiler Sonrakiler

‘AİLE İÇİ İLETİŞİM’ ANLATILDI

‘Aile içi iletişim’ anlatıldı
18 Nisan 2018 Çarşamba 10:22

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen ‘Mahalle Mahalle Seminer’ programı çerçevesinde Ali Kahya ve Yuvam Akarca mahallelerinde ‘Aile İçi İletişim’ konusu anlatıldı.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı önderliğinde ‘Mahalle Mahalle Seminer’ projesi kapsamında mahallelerde eğitim programlarına devam eden Kadın kolları teşkilatı,  her hafta bir mahallede gerçekleştirdikleri seminerlerine, Alikahya ve Yuvam Akarca mahallelerinde devam etti.

Mahalle sakinlerinin taleplerine göre konuları belirlenen mahalle seminerlerine, kadınlar yoğun ilgi gösterirken, düzenlenen seminer programında konuşan Başkan Yazıcı ise, bu tür programlarla toplumun en önemli unsuru olan kadınları bilinçlendirmeyi ve böylelikle aile yapısına da katkı sağlamayı hedeflediklerini kaydetti.


‘Tarihimizden feyz alınmalı’
Aile içi iletişim konusunda bilgilendirmede bulunan İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Sosyolog Ayla Tuna Mercan, “ Gerek aile içi etkili iletişimde gerekse çocuklarımızı yetiştirme sürecinde tertemiz tarihimize ve kültüre göz atmamız, ondan feyz alarak aile içinde eşlerimizle ve çocuklarımızla etkileşimimizi dizayn etmemiz yerinde olacaktır. Yoksa bilgiye sahip ama vicdan yoksunu bireyler yetişmeye devam edecektir” dedi.

Bu haber 189 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cihat Altınyuva korkuttu

 Cihat Altınyuva korkuttu

.

PTT 178 yaşında

PTT 178 yaşında

.

ALO deyin, atığınızı gelip alsınlar

ALO deyin, atığınızı gelip alsınlar

İzmit Belediyesi Alo Atık uygulamasıyla vatandaşların evlerindeki geri dönüşüm atıklarını topluyor.

İzmit'te basketbol bayramı

İzmit'te basketbol bayramı

.

İnsanlığın sesi Kartepe Zirvesi'nden yükselecek

İnsanlığın sesi Kartepe Zirvesi'nden yükselecek

26 – 28 tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Kartepe Zirvesi “Göç, Mültecilik ve İnsanlık” temasıyla toplanıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET