18 Ekim 2018 Perşembe 20:08
 
  • 5,643 TL

  • 6,487 TL

  • 218,94 TL

  • 97.454

Öncekiler Sonrakiler

‘TALYA VE TUNA HYBRİD AİLESİ İLE TANIŞIYOR’ ÇOCUK TİYATRO OYUNU

‘Talya ve Tuna Hybrid ailesi ile tanışıyor’ çocuk tiyatro oyunu
15 Ekim 2017 Pazar 12:00

Otomobille ilgili her şey vizyonuyla ilimizde hizmet veren Toyota Plaza Kocaeli Kaya Hybrid=Toyota bilinirliğini arttırmak adına farklı bir projeye daha imza attı.

Hybrid motorlu araçların test sürüşü aktivitesi ile başlayan gecede ilerleyen saatlerde ‘Talya Ve Tuna Hybrid Ailesi İle Tanışıyor ‘adlı çocuk tiyatro oyunu sergilendi.
 

Özel davetli ile katılım sağlanan gecede Teknoloji ve Sanat iç içeydi. Misafirler Hybrid motorlu Toyota modelleri ile interaktif test sürüşü yaparken, Toyota nın üst sınıf markası LEXCUS’su yakından tanıma fırsatı buldular.

 
Hybrid motorlu araçlarla  test sürüşü yapanlar, birebir kendi kullanımları ile hybrid teknolojisinin sessiz sürüş konforu ve düşük yakıt tüketimini deneyimlerken,. Ayrıca İnteraktif test sürüşü sayesinde  kendi performanslarını Hibrit Karnesin ’de görebildi.
 

Otomobil tutkunları Hybrid motorlu araçları incelerken, Çocuklar ise kendileri için hazırlanmış çeşitli etkinlikler ile doyasıya eğlendi. 

‘Talya Ve Tuna HYBRID Ailesi İle Tanışıyor ‘Çocuk Tiyatro Oyunu

 
Talya ve Tuna isimli iki çocuğu olan bir ailenin ,araç bakmak için Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelmesini konu alan tiyatro oyunu ,sadece Talya ve Tuna ile konuşan arabaların olması ile ilginç bir hal alıyor.30 dakika süren oyunda Hybrıd Teknolojisi mizah katılarak anlatılıyor.
 

AURİS HYBRID ve C-HR HYBRID ‘in seslendirilmesi  tiyatroyu izleyen çocuklar tarafından  da şaşkınlık ve heyecanla karşılandı.

 
Toyota Plaza Kocaeli Kaya Kurumsal İletişim Yöneticisi Sinem YELBOĞA Hybrid bilinirliğini arttırmak adına Tiyatro Oyun İstasyonu ile birlikte hayata geçirilen Talya ve Tuna Hybrid Ailesi ile Tanışıyor çocuk tiyatro oyununu ilerleyen zamanda herkesin seyretmesini sağlamak üzere farklı çalışmalarının olduğunu söyledi.
Bu haber 316 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET