22 Temmuz 2018 Pazar 02:12
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

‘TALYA VE TUNA HYBRİD AİLESİ İLE TANIŞIYOR’ ÇOCUK TİYATRO OYUNU

‘Talya ve Tuna Hybrid ailesi ile tanışıyor’ çocuk tiyatro oyunu
15 Ekim 2017 Pazar 12:00

Otomobille ilgili her şey vizyonuyla ilimizde hizmet veren Toyota Plaza Kocaeli Kaya Hybrid=Toyota bilinirliğini arttırmak adına farklı bir projeye daha imza attı.

Hybrid motorlu araçların test sürüşü aktivitesi ile başlayan gecede ilerleyen saatlerde ‘Talya Ve Tuna Hybrid Ailesi İle Tanışıyor ‘adlı çocuk tiyatro oyunu sergilendi.
 

Özel davetli ile katılım sağlanan gecede Teknoloji ve Sanat iç içeydi. Misafirler Hybrid motorlu Toyota modelleri ile interaktif test sürüşü yaparken, Toyota nın üst sınıf markası LEXCUS’su yakından tanıma fırsatı buldular.

 
Hybrid motorlu araçlarla  test sürüşü yapanlar, birebir kendi kullanımları ile hybrid teknolojisinin sessiz sürüş konforu ve düşük yakıt tüketimini deneyimlerken,. Ayrıca İnteraktif test sürüşü sayesinde  kendi performanslarını Hibrit Karnesin ’de görebildi.
 

Otomobil tutkunları Hybrid motorlu araçları incelerken, Çocuklar ise kendileri için hazırlanmış çeşitli etkinlikler ile doyasıya eğlendi. 

‘Talya Ve Tuna HYBRID Ailesi İle Tanışıyor ‘Çocuk Tiyatro Oyunu

 
Talya ve Tuna isimli iki çocuğu olan bir ailenin ,araç bakmak için Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelmesini konu alan tiyatro oyunu ,sadece Talya ve Tuna ile konuşan arabaların olması ile ilginç bir hal alıyor.30 dakika süren oyunda Hybrıd Teknolojisi mizah katılarak anlatılıyor.
 

AURİS HYBRID ve C-HR HYBRID ‘in seslendirilmesi  tiyatroyu izleyen çocuklar tarafından  da şaşkınlık ve heyecanla karşılandı.

 
Toyota Plaza Kocaeli Kaya Kurumsal İletişim Yöneticisi Sinem YELBOĞA Hybrid bilinirliğini arttırmak adına Tiyatro Oyun İstasyonu ile birlikte hayata geçirilen Talya ve Tuna Hybrid Ailesi ile Tanışıyor çocuk tiyatro oyununu ilerleyen zamanda herkesin seyretmesini sağlamak üzere farklı çalışmalarının olduğunu söyledi.
Bu haber 286 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mağdurlar dikkat

Mağdurlar dikkat

Mahkeme kararına gerek yok

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından köy ziyaretlerine devam ediliyor. Şimdiye kadar İzmit’in bütün köylerini 4-5 defa ziyaret eden Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli ziraat yüksek mühendisi Şafak Üzümoğlu ve Veteriner hekim Gökhan Kılıç, Durhasan, Süverler, Çağırgan, Bulduk, Hasancıklar, Ortaburun ve Süleymaniye köylerini de ziyaret etti.

Köy Müzesi'nde sona gelindi

Köy Müzesi'nde sona gelindi

İzmit Belediyesi tarafından Sepetçi köyünde yaptırılmakta olan köy müzesi ve konak inşaatında sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Araba klimasına dikkat

Araba klimasına dikkat

gerçekten tehlikeli

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan otobüsler Nano Teknolojiye sahip sisleme yöntemi ile temiz tutuyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ