21 Mart 2018 Çarşamba 06:03
 
  • 3,929 TL

  • 4,817 TL

  • 165,54 TL

  • 116.432

Öncekiler Sonrakiler

‘TALYA VE TUNA HYBRİD AİLESİ İLE TANIŞIYOR’ ÇOCUK TİYATRO OYUNU

‘Talya ve Tuna Hybrid ailesi ile tanışıyor’ çocuk tiyatro oyunu
15 Ekim 2017 Pazar 12:00

Otomobille ilgili her şey vizyonuyla ilimizde hizmet veren Toyota Plaza Kocaeli Kaya Hybrid=Toyota bilinirliğini arttırmak adına farklı bir projeye daha imza attı.

Hybrid motorlu araçların test sürüşü aktivitesi ile başlayan gecede ilerleyen saatlerde ‘Talya Ve Tuna Hybrid Ailesi İle Tanışıyor ‘adlı çocuk tiyatro oyunu sergilendi.
 

Özel davetli ile katılım sağlanan gecede Teknoloji ve Sanat iç içeydi. Misafirler Hybrid motorlu Toyota modelleri ile interaktif test sürüşü yaparken, Toyota nın üst sınıf markası LEXCUS’su yakından tanıma fırsatı buldular.

 
Hybrid motorlu araçlarla  test sürüşü yapanlar, birebir kendi kullanımları ile hybrid teknolojisinin sessiz sürüş konforu ve düşük yakıt tüketimini deneyimlerken,. Ayrıca İnteraktif test sürüşü sayesinde  kendi performanslarını Hibrit Karnesin ’de görebildi.
 

Otomobil tutkunları Hybrid motorlu araçları incelerken, Çocuklar ise kendileri için hazırlanmış çeşitli etkinlikler ile doyasıya eğlendi. 

‘Talya Ve Tuna HYBRID Ailesi İle Tanışıyor ‘Çocuk Tiyatro Oyunu

 
Talya ve Tuna isimli iki çocuğu olan bir ailenin ,araç bakmak için Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelmesini konu alan tiyatro oyunu ,sadece Talya ve Tuna ile konuşan arabaların olması ile ilginç bir hal alıyor.30 dakika süren oyunda Hybrıd Teknolojisi mizah katılarak anlatılıyor.
 

AURİS HYBRID ve C-HR HYBRID ‘in seslendirilmesi  tiyatroyu izleyen çocuklar tarafından  da şaşkınlık ve heyecanla karşılandı.

 
Toyota Plaza Kocaeli Kaya Kurumsal İletişim Yöneticisi Sinem YELBOĞA Hybrid bilinirliğini arttırmak adına Tiyatro Oyun İstasyonu ile birlikte hayata geçirilen Talya ve Tuna Hybrid Ailesi ile Tanışıyor çocuk tiyatro oyununu ilerleyen zamanda herkesin seyretmesini sağlamak üzere farklı çalışmalarının olduğunu söyledi.
Bu haber 249 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

"Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Ağrı'dan gelen 25.Grup misafir öğrencilerimi memleketlerine uğurladık.

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Nevzat Doğan protokole imza atarken, öğrencilere 10 bin basketbol topu dağıtıldı.

Cami derneğinin paralarını çaldı

Cami derneğinin paralarını çaldı

Kocaeli Darıca ilçede, kimliği belirsiz bir kişi, girdiği camide, cami derneğine ait 2 bin lira çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sonrası polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya ve yönetim kurulu üyeleri, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’u makamında ziyaret etti.

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

Başkan Karaosmanoğlu, Yatırım Gündemi toplantısında Büyükşehir Belediyesi’nin 2014-2019 dönemini değerlendirdi

İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

 İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

Kandıra İlçesinde turizm beldelerinde bulunan izinsiz tabelalar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Reklam, İlan ve Tanıtım Yönetmeliği” kapsamında kaldırılıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ