17 Kasım 2017 Cuma 22:18
 
  • 3,876 TL

  • 4,571 TL

  • 160,67 TL

  • 106.239

Öncekiler Sonrakiler

‘TALYA VE TUNA HYBRİD AİLESİ İLE TANIŞIYOR’ ÇOCUK TİYATRO OYUNU

‘Talya ve Tuna Hybrid ailesi ile tanışıyor’ çocuk tiyatro oyunu
15 Ekim 2017 Pazar 12:00

Otomobille ilgili her şey vizyonuyla ilimizde hizmet veren Toyota Plaza Kocaeli Kaya Hybrid=Toyota bilinirliğini arttırmak adına farklı bir projeye daha imza attı.

Hybrid motorlu araçların test sürüşü aktivitesi ile başlayan gecede ilerleyen saatlerde ‘Talya Ve Tuna Hybrid Ailesi İle Tanışıyor ‘adlı çocuk tiyatro oyunu sergilendi.
 

Özel davetli ile katılım sağlanan gecede Teknoloji ve Sanat iç içeydi. Misafirler Hybrid motorlu Toyota modelleri ile interaktif test sürüşü yaparken, Toyota nın üst sınıf markası LEXCUS’su yakından tanıma fırsatı buldular.

 
Hybrid motorlu araçlarla  test sürüşü yapanlar, birebir kendi kullanımları ile hybrid teknolojisinin sessiz sürüş konforu ve düşük yakıt tüketimini deneyimlerken,. Ayrıca İnteraktif test sürüşü sayesinde  kendi performanslarını Hibrit Karnesin ’de görebildi.
 

Otomobil tutkunları Hybrid motorlu araçları incelerken, Çocuklar ise kendileri için hazırlanmış çeşitli etkinlikler ile doyasıya eğlendi. 

‘Talya Ve Tuna HYBRID Ailesi İle Tanışıyor ‘Çocuk Tiyatro Oyunu

 
Talya ve Tuna isimli iki çocuğu olan bir ailenin ,araç bakmak için Toyota Plaza Kocaeli Kaya’ya gelmesini konu alan tiyatro oyunu ,sadece Talya ve Tuna ile konuşan arabaların olması ile ilginç bir hal alıyor.30 dakika süren oyunda Hybrıd Teknolojisi mizah katılarak anlatılıyor.
 

AURİS HYBRID ve C-HR HYBRID ‘in seslendirilmesi  tiyatroyu izleyen çocuklar tarafından  da şaşkınlık ve heyecanla karşılandı.

 
Toyota Plaza Kocaeli Kaya Kurumsal İletişim Yöneticisi Sinem YELBOĞA Hybrid bilinirliğini arttırmak adına Tiyatro Oyun İstasyonu ile birlikte hayata geçirilen Talya ve Tuna Hybrid Ailesi ile Tanışıyor çocuk tiyatro oyununu ilerleyen zamanda herkesin seyretmesini sağlamak üzere farklı çalışmalarının olduğunu söyledi.
Bu haber 188 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sorumsuzluk cezasız kalmadı!

Sorumsuzluk cezasız kalmadı!

İzmit’te sorumsuzca hareket eden müttehit, İzmit Belediyesi tarafından cezalandırıldı.

Kocaeli Birlikspor yönetim kurulu fesh edildi

Kocaeli Birlikspor yönetim kurulu fesh edildi

.

İSU, 2018 de 315 Milyon lira yatırım hedefliyoruz

İSU, 2018 de 315 Milyon lira yatırım hedefliyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, 2017 yılı ikinci olağan genel kurulu Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu başkanlığında İzmit Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Seka Deniz Düğün Salonu açılıyor

Seka Deniz Düğün Salonu açılıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka Sahil Deniz Düğün Salonu’nun açılışı iki sporcunun nikâh merasimi ile yapılacak.

CHP'li Dursun Acar vefat etti

CHP'li Dursun Acar vefat etti

.

Gültepeliler platformu Valiyi ziyaret etti

Gültepeliler platformu Valiyi ziyaret etti

Gültepeliler Platformu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Vali Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET