18 Şubat 2019 Pazartesi 04:07
 
  • 5,279 TL

  • 5,968 TL

  • 223,54 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

'BİR BİTMEDİNİZ BE!'

'Bir bitmediniz be!'
08 Ağustos 2018 Çarşamba 13:33

Kadına ve çocuklara yönelik yapılan şiddetin acı boyutu her geçen gün daha da artmaya devam ediyor.

 Yürekleri dağlayan ve ‘Yeter artık’ dedirten bu olaylara Şanlıurfa’da bir yenisi daha eklendi. İstanbul Esenyurt’ta Arabistanlı bir babanın psikolojik sorunları nedeniyle çocuğunu yolun ortasında dövmeye başlaması ve daha da ileriye giderek hızı alamayıp çocuğunun kafasını yol ortasında bulunan demir bariyerlere vurmasının ardından, otobüste simit satan küçücük bir çocuğun kemerle dövüldüğü o acı sahnelerden sonra şimdi de Şanlıurfa'da oğlunu boynundan zincirle bacaya bağladığı iddia edilen sözde babanın yaptıkları kan dondurdu.

 

Zincirle baca demirine bağlandı
Merkez Karaköprü ilçesinin Doğukent Mahallesi’ndeki apartmanın çatısında bir çocuğun zincirle bağlı olduğunu gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, 13 yaşındaki Y.Y’nin boynundan bir metre uzunluğundaki zincirle baca demirine bağlandığını tespit etti. Çocuğu zincirden kurtaran ekipler, Y.Y’nin kendisini babasının bağladığını söylemesi üzerine İ.H.Y’yi gözaltına aldı. Sağlık kontrolünden geçirilen baba ile oğlu, ifadelerine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

 

“Bir bitmediniz!”
Son zamanlarda hızla artan özellikle çocuk istismarları ve şiddetiyle karşı karşıya kalan vatandaşlar ise sosyal medyada yaptıkları yorumlara sert tepkiler gösterirken, kimi vatandaşlar da o tepkilere ‘Bir bitmediniz’, 'Bir baba evladına nasıl bunu nasıl yapar‘, 'Yeter artık, çekin artık o pis ellerinizi bu küçük bedenlerden’ diyerek yorum yaptı. 


Bu haber 591 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ