20 Temmuz 2019 Cumartesi 22:21
 
Öncekiler Sonrakiler

'EĞİTİM KAMPÜSÜ'PROTOKOLÜ İMZALANDI

'Eğitim kampüsü'protokolü imzalandı
22 Mayıs 2018 Salı 17:28

.

Derince'de  Eğitime %100 Destek Kampanyası ve Derince Belediyesi imkanları dahilinde,  4479 Ada, 5 Parsel üzerine yapılacak olan “Eğitim Kampüsü” nün  protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Protokol İmza törenine;  Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik katıldı.

Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Eğitime verilen katkıları takdirle karşılıyoruz.  Belediyelerimizin bu konuda eğitime vereceği katkılar önemli. Belediyelerimize ve hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz.  Bu anlamda sizlerin de eğitime vereceği desteklerden dolayı teşekkürlerimizi ifade ediyoruz.” diyen Sayın Valimiz, bu projede emeği geçen herkese teşekkür etti.


Derince İlçesi Sırrıpaşa Mahallesinde yapılacak olan Eğitim Kampüsü içerisinde; 6 derslikli Anaokulu, 24 derslikli İlkokul, 24 derslikli Ortaokul, 24 derslikli Lise ve 1 Kapalı Spor ile Konferans Salonunun yer alacağı “Eğitim Kampüsü” protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut tarafından hayırlı olsun dilekleriyle imzalandı.

Bu haber 1465 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ