15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:52
 
  • 6,088 TL

  • 6,905 TL

  • 226,96 TL

  • 92.079

Öncekiler Sonrakiler

'EĞİTİM KAMPÜSÜ'PROTOKOLÜ İMZALANDI

'Eğitim kampüsü'protokolü imzalandı
22 Mayıs 2018 Salı 17:28

.

Derince'de  Eğitime %100 Destek Kampanyası ve Derince Belediyesi imkanları dahilinde,  4479 Ada, 5 Parsel üzerine yapılacak olan “Eğitim Kampüsü” nün  protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Protokol İmza törenine;  Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik katıldı.

Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Eğitime verilen katkıları takdirle karşılıyoruz.  Belediyelerimizin bu konuda eğitime vereceği katkılar önemli. Belediyelerimize ve hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz.  Bu anlamda sizlerin de eğitime vereceği desteklerden dolayı teşekkürlerimizi ifade ediyoruz.” diyen Sayın Valimiz, bu projede emeği geçen herkese teşekkür etti.


Derince İlçesi Sırrıpaşa Mahallesinde yapılacak olan Eğitim Kampüsü içerisinde; 6 derslikli Anaokulu, 24 derslikli İlkokul, 24 derslikli Ortaokul, 24 derslikli Lise ve 1 Kapalı Spor ile Konferans Salonunun yer alacağı “Eğitim Kampüsü” protokol imza töreni Vali Hüseyin Aksoy, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut tarafından hayırlı olsun dilekleriyle imzalandı.

Bu haber 696 defa okundu

DİĞER HABERLER

'Olası bir depreme hazır değiliz'

'Olası bir depreme hazır değiliz'

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve Kocaeli Yer ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şerif Barış, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 19'uncu yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Depremzede o günleri anlattı

Depremzede o günleri anlattı

.

Öğretmen adaylarına müjde

Öğretmen adaylarına müjde

Resmi Gazete'de yayımlanan düzenlemeye göre artık öğretmen adaylarının KPSS puanları 2 yıl geçerli olacak.

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

ABD’li Rahip Brunson’ın avukatının ev hapsinin kaldırılması için yaptığı itiraz, mahkeme tarafından reddedildi.

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kayseri 1. Komando Tugayında vatani görevini yaparken 2016 yılında çarşı iznine çıkan er ve erbaşları taşıyan halk otobüsüne teröristler tarafından düzenlen terör eylemi sonucu şehadet mertebesine eren Şehit Onbaşı Piyade Er Abdulsamet Özen'in , Onbaşı Piyade Er Raşit Yücel'in ailesini ziyaret etti.

Terzigölü Caddesi yenilendi

Terzigölü Caddesi yenilendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kartepe Köseköy’de yol yenileme çalışması gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ