23 Nisan 2018 Pazartesi 05:10
 
  • 4,071 TL

  • 5,000 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

'GÜÇLÜ KADINLAR, GÜÇLÜ BAŞİSKELE'

'Güçlü Kadınlar, Güçlü Başiskele'
27 Mart 2018 Salı 15:27

.

Yerel yönetimde kadınların katılımına büyük önem veren BaşiskeleBelediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AK Parti Başiskele Kadın Kolları'nın kuruluşundan beri büyük fedakârlıklar gösteren, "Güçlü Kadınlar, GüçlüBaşiskele" sloganıyla ilçeye büyük hizmetlerde bulunan kadınlar ileistişare toplantısı düzenledi.


Geçtiğimiz günlerde düzenlenen istişare toplantısında AkParti Başiskele Kadın Kolları’yla bir araya gelen Başkan Ayaz, “Başiskele’de yaptığımız siyasetin her alanında kadınlarımıza yer veriyoruz. Ak Partimiz ilebirlikte, ülkemizde büyük toplumsal kalkınmada kadının yeri yadırganamaz” sözleriyle kadının toplumsal hayattaki önemine vurgu yaptı.

Sadece teşkilat bünyesindeki kadınlar için değil, ilçedeki tüm kadınların görüş ve taleplerini dinlemeye gayret gösteren Ayaz, birçok çalışmasını da kadınlara yönelik yapmaya devam ediyor.


İlçede yapılan birçok istişare programında mutlaka kadınlarla yan yana gelip, onların istek vetaleplerini dinleyen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, gerekli çözümleriçin kadınlara yönelik önemli birçok not almayı da ihmal etmedi.

 

 

 

Bu haber 599 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

YSK, seçim çevreleri ve çıkaracağı milletvekili sayısının tespitinde, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nden alınan 2017 nüfus bilgilerini kullanacak.

İşte o sürecin detayları

İşte o sürecin detayları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken genel seçim tarihini açıklamasından sonra akıllara ilk gelen soru, seçim takviminin nasıl işleyeceği oldu. Seçim Kanunu'ndaki düzenlemeler sürerken, önceki yıllarda uygulanan takvimin 24 Haziran2018 Pazar günü yapılacak seçimde de temel alınacağı anlaşılıyor. O tarihte Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri birlikte yapılacak. İşte o sürecin detayları.

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

.

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

.

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

23 Nisan Çocuk Festivali’nin bu yılki teması spor ve çocuk oyunları oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ