21 Temmuz 2018 Cumartesi 18:46
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

'GÜÇLÜ KADINLAR, GÜÇLÜ BAŞİSKELE'

'Güçlü Kadınlar, Güçlü Başiskele'
27 Mart 2018 Salı 15:27

.

Yerel yönetimde kadınların katılımına büyük önem veren BaşiskeleBelediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AK Parti Başiskele Kadın Kolları'nın kuruluşundan beri büyük fedakârlıklar gösteren, "Güçlü Kadınlar, GüçlüBaşiskele" sloganıyla ilçeye büyük hizmetlerde bulunan kadınlar ileistişare toplantısı düzenledi.


Geçtiğimiz günlerde düzenlenen istişare toplantısında AkParti Başiskele Kadın Kolları’yla bir araya gelen Başkan Ayaz, “Başiskele’de yaptığımız siyasetin her alanında kadınlarımıza yer veriyoruz. Ak Partimiz ilebirlikte, ülkemizde büyük toplumsal kalkınmada kadının yeri yadırganamaz” sözleriyle kadının toplumsal hayattaki önemine vurgu yaptı.

Sadece teşkilat bünyesindeki kadınlar için değil, ilçedeki tüm kadınların görüş ve taleplerini dinlemeye gayret gösteren Ayaz, birçok çalışmasını da kadınlara yönelik yapmaya devam ediyor.


İlçede yapılan birçok istişare programında mutlaka kadınlarla yan yana gelip, onların istek vetaleplerini dinleyen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, gerekli çözümleriçin kadınlara yönelik önemli birçok not almayı da ihmal etmedi.

 

 

 

Bu haber 635 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mağdurlar dikkat

Mağdurlar dikkat

Mahkeme kararına gerek yok

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından köy ziyaretlerine devam ediliyor. Şimdiye kadar İzmit’in bütün köylerini 4-5 defa ziyaret eden Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli ziraat yüksek mühendisi Şafak Üzümoğlu ve Veteriner hekim Gökhan Kılıç, Durhasan, Süverler, Çağırgan, Bulduk, Hasancıklar, Ortaburun ve Süleymaniye köylerini de ziyaret etti.

Köy Müzesi'nde sona gelindi

Köy Müzesi'nde sona gelindi

İzmit Belediyesi tarafından Sepetçi köyünde yaptırılmakta olan köy müzesi ve konak inşaatında sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Araba klimasına dikkat

Araba klimasına dikkat

gerçekten tehlikeli

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan otobüsler Nano Teknolojiye sahip sisleme yöntemi ile temiz tutuyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ