21 Şubat 2020 Cuma 03:11

'KANDIRA TURİZMİN VE SANAYİNİN MERKEZİ OLACAK'

'Kandıra turizmin ve sanayinin merkezi olacak'
18 Ocak 2019 Cuma 10:20

.

Sanayi Sitesi’nde esnaflar ile buluşan Turan, “Kurulacak olan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile Kandıra hem sanayinin hem de turizmin merkezi olacak” dedi. 

Kandıra’da yaptığı çalışmalarla taraflı tarafsız tüm kesimlerin takdirini toplayan AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, SKM programları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Adayı Turan, AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ve teşkilat mensupları ile birlikte Turan ilçede Sanayi Sitesi’ne konuk oldu. ‘Kandıra’nın yazılacak daha çok hikayesi var’ diyen Turan, “Projelerimizle Kocaeli’nin yükselen yıldızı haline getireceğimiz ilçemiz, turizm ve sanayinin de merkezi olacak” dedi.

Bölgedeki tüm işletmeleri dolaşan Turan, esnaflara ve çalışanlara hayırlı ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

 

KANDIRA’NIN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK

Kandıra Sanayi Sitesi’ne yaptığı ziyaret esnasında önemli açıklamalarda bulunan Turan, “Kandıra’mızın yazılacak daha çok hikayesi var. Projelerimizle Kocaeli’nin yükselen yıldızı haline getireceğimiz ilçemiz, turizm ve sanayinin merkezi olacak. Kandıra’mız turizm noktasında çok önemli bir potansiyele sahip. Bizim hedefimiz ise bundan sonra Kandıra sadece turizmle anılmayacak, sanayisi ile de adından söz ettirecek. Kurulacak olan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, hem istihdam olanağı sağlayacak hem de ilçemizin çehresini değiştirecek.” dedi.

 

YUNUS ÖZDER’İ ZİYARET ETTİ
Kandıra’da hizmete talip olan aday adayı ve geçmiş dönem ilçe başkanı Yunus Özder’i iş yerinde ziyaret eden Turan,  geçmiş dönem belediye başkanlarından Cengiz Kan ile birlikte de çeşitli ziyaretlerde bulundu. AK Parti’de en önemli unsurun birliktelik olduğunu belirten Turan,” İlçemize hizmet yolunda hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bizim davamız, milletimize hizmet davasıdır.” dedi.

 

BAŞARIMIZDA EN BÜYÜK PAY SİZLERİN

İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülnur Bayram’ın ev sahipliğinde gerçekleşen İlçe Kadın Kolları Toplantısı’na katılan Adnan Turan, “AK Parti olarak bugüne dek elde ettiğimiz başarılarda hiç kuşkusuz en büyük pay partimize gönül vermiş hanım kardeşlerimize aittir. İnanıyorum ki 31 Mart’ta da Kadın Kollarımızın gayretleriyle yine zafere ulaşan biz olacağız.” diyerek sözlerini noktaladı.

 
Bu haber 697 defa okundu

DİĞER HABERLER

Serdar’da yılların çilesi bitiyor

Serdar’da yılların çilesi bitiyor

İLK KAZMA VURULDU

Gökbudak'dan, Hazro'ya anlamlı yardım

Gökbudak'dan, Hazro'ya anlamlı yardım

Hazro İlköğretim Okulu'na anlamlı yardım

KOTO, turizm sektörünün röntgenini çekecek

KOTO, turizm sektörünün röntgenini çekecek

Doğu Marmara Kalkınman Ajansı’nın proje destek ve hibelerinden en çok faydalanan, kent için en çok proje üreten kurumların başını çeken KOTO bu kez turizm için çalışma yapıyor.

DOĞADAKİ TABLOLAR

DOĞADAKİ TABLOLAR

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi(İF) Görsel İletişim Tasarımı(GİT) Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. İsmail Keskin, 19 Şubat Çarşamba günü KOÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonunda Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi gerçekleştirdi.

Fen Bilimleri Olimpiyatı Başvuruları Başladı

Fen Bilimleri Olimpiyatı Başvuruları Başladı

Yücel Boru Fen Lisesi, Fen Bilimleri Olimpiyatının bu yıl ikincisini düzenliyor.

Kocaelispor Efsanesi Nasut Kayalı anılacak

 Kocaelispor  Efsanesi Nasut Kayalı anılacak

İzmit'e adanmış bir yaşam.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ