22 Ocak 2018 Pazartesi 05:29
 
  • 3,826 TL

  • 4,681 TL

  • 162,94 TL

  • 115.147

Öncekiler Sonrakiler

'SEN MUSTAFA KEMALSİN' ORATORYOSU BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

'Sen Mustafa Kemalsin'  oratoryosu büyük beğeni topladı
10 Kasım 2017 Cuma 16:06

Büyük önder Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 79.yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma proğramı Vali Hüseyin Aksoy'un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Bağımsızlığımızın mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, aramızdan ayrılışının 79. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen 10 Kasım Atatürk’ü Anma programı, Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.Süleyman Demirel Kültür Merkezinde düzenlenen törene; Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy’un yanısıra,  Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Fatma Hürriyet Kaplan, K.K. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran, Deniz Hava Üs Komutanı Tuğamiral Berker Emre Tok, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt, Adalet Komisyonu Başkanı Muhittin paça,  Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Baro Başkanı Sertif Gökçe, Vali Yardımcıları Ahmet Büyükçelik ve Beyazıt Tanç, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu,  İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, askeri erkan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören, Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Sadık Akar’ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti.


Körfez Atatürk Anadolu Lisesin öğrencileri tarafından hazırlanan  “Sen Mustafa Kemalsin” adlı oratoryo büyük beğeni topladı.
Vali Hüseyin Aksoy programı hazırlayan ve sunan komiteyi kutlayarak, günün anısına  toplu fotoğraf çektirdi.


Bu haber 349 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

KO-MEK, Köseköy Kurs Merkezinde açmış olduğu Pastacı Çırağı Kursu ile bu sektöre yeni yüzler yetiştirmeye başladı.

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Büyükşehir Belediyesi soğuk havaların gelmesiyle yaşam koşulları zorlaşan sokak hayvanları için Kocaeli genelindeki hayvansever STK’lara, kedi ve köpek maması dağıtıyor.

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ Elektrik dağıtım şebekelerinde kapasite artışı ve yenileme faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti için 2018 yılı yatırım çalışmalarını başlattı.

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

24 Ocak 1993 yılında Ankara'da bombalı bir saldırı sonucunda hayatını kaybeden Basın Şehidimiz Gazeteci-Yazar ve Hukukçu Uğur Mumcu için her yıl olduğu gibi bu yıl da Kocaeli'de anma etkinliğini düzenlenecek.

Kaya, yeniden seçildi

Kaya, yeniden seçildi

Şoförler Odasında Kemal Kaya başkan seçildi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET