kg polis haftası
07 Nisan 2020 Salı 01:35

“ŞEHRÜL EMİN OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

   “Şehrül Emin olmaya devam edeceğiz”
28 Ocak 2019 Pazartesi 12:08

.

AK Parti Karamürsel İlçe SKM’nin düzenlediği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan Başkan Yıldırım, “Karamürsel’in Şehrül Emin’i olmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Karamürsel İlçe SKM Başkanlığı tarafından düzenlenen İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Altınkemer Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, İlçe Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe SKM Başkanı Ramis Bilgiç, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, ilçe belediye başkan aday adayları, ilçe belediye meclis üyeleri, pati yöneticileri, mahalle başkanları ve partinin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan teşkilat mensupları katıldı. Programda partililere seslenen Başkan İsmail Yıldırım, “Yıllardır ilçemize hizmet eden kardeşinizim. Karamürsel’e Şehrül Emin olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

BU EKİP İNSANA GURUR VERİYOR
İstişare ve Değerlendirme Toplantısının açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Recep Demirel, "Bugün burada çok güzel bir tablo var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından mevcut Belediye Başkanımız İsmail Yıldırım tekrar aday gösterildi. Birlik ve beraberlik içerisinde aynı dava uğruna çalışmak bizi güçlendiriyor. Önümüzdeki seçimlerde çıtanın daha da yukarıda olmasını arzu ediyoruz ve bunun için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Bu ekiple sahaya çıkmak insana onur ve gurur veriyor" dedi.

 

DAVAMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ
Demirel’in ardından söz alan Başkan Yıldırım, “31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine doğru yol almaktayız. Şehirlerdeki Şehrül-Eminleri belirleyecek vatandaşlarımızın daha mutlu yaşayabilmesi için çabalayacağız. Önümüzdeki Yerel Seçimler sadece seçim olarak düşünülmemeli. Dimdik olmalı, davamıza sahip çıkmalıyız. Yıllardır ilçemize hizmet eden kardeşinizim. Çoğu zaman kucaklaştık, bu dava uğruna omuz omuza hizmet ettik. Sadece "ben bilirim" zihniyetiyle hareket eden bir insan değilim. Şahsımı değerlendirirken geçmişte yaptıklarım, geleceğe çizdiğim vizyonla değerlendirmenizi istiyorum.

 

HUZURUN BAŞKENTİ KARAMÜRSEL

“Geçmiş dönemde yaptığımız hizmetler herkes tarafından biliniyor ve takdir ediliyor” diyen Yıldırım, “İlçemize ‘Huzurun Başkenti’ sloganını yerleştirmek için elimizden gelen tüm gayreti gösterdik ve birlikte başardık. Görevde bulunduğumuz 15 yılda sizler tarafından seçilmiş bir belediye başkanı olarak ilçenin imarından, turizminden, çöpünden, suyundan, çevresinden ve Karamürsel’de yaşayan insanların refahından sorumlu olduk. Allah nasip ederse Karamürsel’e ‘Şehrül Emin’ olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

TANITIM TOPLANTISINA DAVET

Toplantı sonunda Başkan Yıldırım, 2 Şubat Cumartesi günü saat 14:00'de Karamürsel Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan aday tanıtım toplantısına teşkilat mensuplarını davet ederek sözlerini sonlandırdı.

 
Bu haber 974 defa okundu

DİĞER HABERLER

Millet can derdinde

Millet can derdinde

Onlar para derdinde...

İzmit Belediyesi şimdi de steril gözlük üretmeye başladı

İzmit Belediyesi şimdi de steril gözlük üretmeye başladı

İLK ÜRETİM GERÇEKLEŞTİ

Sıkıysa şimdi satın

Sıkıysa şimdi satın

25 kuruşluk maskeyi 10 liraya satma devri sona erdi

Aklın yolu bir

Aklın yolu bir

Günlerdir kamuoyu bunu konuşuyordu

Yaşı küçük yüreği çok büyük

Yaşı küçük yüreği çok büyük

Kumbarasında biriktiği paraları kampanya ya bağışladı

Başkan Sezer, Sebahat teyze'yi mutlu etti

Başkan Sezer, Sebahat teyze'yi mutlu etti

sosyal medyadan kızı aracılığı ile ulaştı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ