24 Mayıs 2018 Perşembe 07:30
 
  • 4,587 TL

  • 5,377 TL

  • 200,52 TL

  • 101.892

Öncekiler Sonrakiler

'KANDIRA’YI KARIŞ KARIŞ GEZDİ, 24 HAZİRAN’I ANLATTI'

 'Kandıra’yı karış karış gezdi, 24 Haziran’ı anlattı'
10 Mayıs 2018 Perşembe 12:58

.

Başkan Karaosmanoğlu, Kandıra Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun temeli ve “Kandıra Köyleri Spor Yapıyor” Projesi kapsamında spor malzemesi dağıtım törenin ardından ilçe merkezinde ki vatandaşları ve esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Karaosmanoğlu, “Ülkemizin üzerindeki kumpasları bir bir boşa çıkardık. 24 Haziran’da halkımız bir daha sandıkta dünyaya gereken cevabı verecek ve yarınlara daha güçlü yelken açacağız” dedi.


Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun temeli ve “Kandıra Köyleri Spor Yapıyor” Projesi kapsamında spor malzemesi dağıtım törenin ardından vatandaşları ve esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı. Dünyada özellikle batı ülkelerinde artan İslam, yabancı ve ırkçılığın artık dayanabilme sınırının aşıldığını vatandaşlarla olan sohbetlerinde ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Fransa’da Kur'an-ı Kerim’den bazı ayetlerin çıkartılmasını isteyen bir bildirinin yayımlandığını gördük. Artık gözleri kararmış ve akli selim düşünemeyen cahilce hareketlerden başka bir şey olmayan bu girişime sessiz kalamayız. Bu bildiriyi en sert şekilde ve şiddetle lanetliyorum. Zaten Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da gereken cevabı en güzel şekilde verdi” şeklinde konuştu.

“ÜLKEMİZİN ÜZERİNDEKİ KUMPASLARI BİR BİR BOŞA ÇIKARDIK”
Kandıra ilçe merkezinde ki Köy Pazarı’nı da ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, Belediye Pasajında ki esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelmesinin ardından AK Parti Kandıra İlçe İstişare Toplantısı’na da katıldı. Burada yaptığı konuşmada, “Ülkemizin üzerindeki kumpasları bir bir boşa çıkardık. 15 Temmuz’da vatan ve bayrak uğrunda milletimiz can verdi. AK Parti’nin meselesi memleket meselesidir dedik. Bunu tüm dünyaya gösterdik. “AK Parti mazlumun sesidir” dedik, bizden yardım bekleyen kardeşlerimizi kimsesiz bırakmadık. Zulme sessiz kalmadık. Bu nedenle bizi sevmediler. Birilerinin çıkarlarına ters düştüğümüz için büyük Türkiye idealine emin adımlarla ilerlediğimiz için önümüze set çektiler. Duvar ördüler. Koşuyorduk, düşelim diye çelme taktılar” şeklinde konuştu.

“BİZDE HALKA HİZMET, HAKK’A HİZMETTİR”
AK Parti’de meşaleler hiçbir zaman sönmedi ve ilk günkü heyecanla, aşkla işimizi yapmaya ve verilen görevi yerine getirmeye gayret ettik, etmeye de devam ediyoruz diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “AK kadrolarda emeği geçen tüm kardeşlerimin önceliği her daim hizmet etmek olmuştur. Bizde halka hizmet, Hakk’a hizmettir. Çok şükür ne çizgimizden, ne de tavrımızdan taviz verdik.  Birlikten kuvvet doğar dedik. Bir arada yapılan işlerden hep kazançla çıkıldığını, aldığımız zaferlerle doğruladık. İnsanı gösteren sözü değil, işidir. Bu yüzden ‘Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz’ sözünü felsefe edindik. Bizler için başarı, bir yolculuktur. Bir varış noktası değildir. Değerli kardeşlerim şimdi daha çok koşma vaktidir. Bu halk koşusudur. Millet koşusudur. Allah yolumuzu kutlu kılsın” ifadelerini sarf etti.

“DEĞERLENDİRİYOR VE SANDIKTA GEREKENİ DE YAPIYOR”
Kandıra Seçim İrtibat Merkezi’nin açılışını da gerçekleştiren Karaosmanoğlu, ilçe merkezinde ki AK Parti standını da ziyaret ederek, gençlere çalışmalarında başarılar diledi. Seçim İrtibat Merkezi’nin açılışında bir konuşma gerçekleştiren Karaosmanoğlu, “Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesinin, 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirebilmesinin tek yolu, yönetim sistemini buna uygun hâle getirmektir. Çok partili dönemde neredeyse tüm liderlerin, tüm başbakanların, tüm cumhurbaşkanlarının tespit ederek hayal ettiği ancak bir türlü hayata geçiremediği bu değişimi fiilen 24 Haziran’da ki seçimle geçireceğiz. Halkımızın büyük destekleriyle başaracağımız Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye’nin önünde ki tüm engeller kalkacak, gelişme ve kalkınma yolunda emin adımlarla da ilerleyeceğiz. Biri gözüne milletin eseri olan Cumhurbaşkanlığı Külliyesini, öteki devletin uçaklarını, beriki yeni yönetim sistemini kestirdiklerini görüyor ve bunları yıkacağız, yok edeceğiz diyorlar. Vatandaşımız kimin hizmet siyaseti ürettiğini çok iyi görüyor, değerlendiriyor ve sandıkta gerekeni de yapıyor” şeklinde konuştu.

“YEPYENİ BİR TÜRKİYE İNŞA ETME SÜRECİ DE BAŞLAYACAK”
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, geçen Pazar günü bir manifesto paylaştığını da belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Türkiye’de birilerinin tek bir dertleri var, o da Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmak. İnşallah 24 Haziran’da milletimiz siyasetlerini tek bir amaç uğruna kuran ve hizmet siyaseti üretmeyenlere gereken cevabı verecek. 24 Haziran sonrası yeni yönetim sisteminin ruhuna uygun şekilde çok daha ileri hedeflere yürümek için hazırız. AK Parti’nin yakaladığı 16 yılın birikimi üzerine yepyeni bir Türkiye inşa etme süreci de başlayacak. Buna Büyükşehir Belediyesi olarak bizlerde hazırız. Halkımızın emrindeyiz” diyerek açıklamalarını tamamladı.


Bu haber 210 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'nin seçim beyannamesinde 'af' da var!

MHP'nin seçim beyannamesinde 'af' da var!

.

Zeki Aygün, 'Bizde küskünlük asla olmaz'

Zeki Aygün, 'Bizde küskünlük asla olmaz'

.

Gençlerden Ata’ya Mektup

Gençlerden Ata’ya Mektup

Eğitim İş Genel Merkezi tarafından her ilde liseler arasında 2’ncisi düzenlenen “Gençlerden Ata’ya Mektup Yarışması’nda Kocaeli’de dereceye giren okullar ve öğrenciler belirlenerek, ödüllendirildi.

Kocaeli’ye yeni metro ve tramvay hatları geliyor

Kocaeli’ye yeni metro ve tramvay hatları geliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yeni metro ve tramvay hatlarıyla kentteki raylı sistem ağını genişletiyor.

Yahya Kaptan Terrace Evler’in 1. etabı satışa sunuldu

Yahya Kaptan Terrace Evler’in 1. etabı satışa sunuldu

Yeşil bir konuta sahip olabilirsiniz.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET