kg polis haftası
07 Nisan 2020 Salı 00:00

'MİLLET BAHÇESİNİ GÖLCÜK’E KAZANDIRACAĞIZ'

 'Millet Bahçesini Gölcük’e kazandıracağız'
06 Şubat 2019 Çarşamba 11:19

.

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, Düzağaç Mahallesi’nde de büyük bir coşkuyla karşılandı. Sezer, projeler hakkında da mahalle sakinlerine bilgiler aktardı.

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım Sezer, mahalle teşkilatlarıyla buluşmaya devam ediyor. Aday Sezer ve İlçe Başkanı Çetin Seymen son olarak Düzağaç Mahalle Teşkilatı’nı ziyaret etti. Aday Sezer burada da yüzlerce partili ve vatandaşlar tarafından meşaleler yakılarak coşkuyla karşılandı.

 

SEYMEN, “ZAFERE ULAŞACAĞIZ”   

Düzağaç Mahallelilere ilk seslenen ise İlçe Başkanı Çetin Seymen, Cumhurbaşkanımız, Ali Yıldırım Sezer ismini açıkladığı andan itibaren başladığımız çalışmalar gece, gündüz, yağmur çamur demeden devam ediyor. Geldiğimiz noktada görüyorum ki, adayımız ilçemiz adına tam isabet olmuş. Her gittiğimiz yerde büyük ilgi ve sevgiyle karşılaşıyoruz. 31 Mart’a kadar çalışmalarımızı arttırarak sürdürüp, gönülleri kazanarak zafere ulaşacağız” dedi.

 

“NE SÖZ VERİYORSAK YAPACAĞIZ“

“31 Mart seçimlerine yoğun bir şekilde çalışıyoruz” diyen Ali Yıldırım Sezer, “Bir yandan meclis listemizi hazırlarken, bir yandan da Büyükşehir Belediyemizle beraber Gölcük’ün 5 yıllık plandaki projelerinin yer alacağı seçim beyannamemizi oluşturuyoruz. Burada hedefimiz yapamayacağımız işler için söz vermemek, söz verdiğimizi de mutlak suretle yapmak” dedi.

 

GÖLCÜK’E KAZANDIRACAĞIZ

Millet Bahçesi ile ilgili de bilgi veren Sezer, “Gölcük’e millet bahçesini kazandıracağız. Büyükşehir Belediye Başkanı adayımız Tahir Büyükakın da aday tanıtım toplantısında dile getirdi. Bu projeyi şöyle hayal etmenizi istiyorum. Bir kere çarşıdan birkaç yüz metre yürüyerek denize ulaşma imkânımız oluşacak. Kongre Sarayı batı tarafında kalan kısmen bir denizalanı olacak. Bu araziye kongre sarayı alanını da katarak büyük bir hale getireceğiz. Bu projeyi Gölcük’e kazandıracağız” dedi.
Bu haber 874 defa okundu

DİĞER HABERLER

İzmit Belediyesi şimdi de steril gözlük üretmeye başladı

İzmit Belediyesi şimdi de steril gözlük üretmeye başladı

İLK ÜRETİM GERÇEKLEŞTİ

Sıkıysa şimdi satın

Sıkıysa şimdi satın

25 kuruşluk maskeyi 10 liraya satma devri sona erdi

Aklın yolu bir

Aklın yolu bir

Günlerdir kamuoyu bunu konuşuyordu

Yaşı küçük yüreği çok büyük

Yaşı küçük yüreği çok büyük

Kumbarasında biriktiği paraları kampanya ya bağışladı

Başkan Sezer, Sebahat teyze'yi mutlu etti

Başkan Sezer, Sebahat teyze'yi mutlu etti

sosyal medyadan kızı aracılığı ile ulaştı.

Yarın Berat Kandili

Yarın Berat Kandili

Kandiliniz kutlu olsun.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ