26 Şubat 2020 Çarşamba 14:13

ASM GÖREV YAPANLAR İÇİN FAYDALI BİR ZİYARET OLMUŞTUR

 ASM görev yapanlar için faydalı bir ziyaret olmuştur
20 Ocak 2019 Pazar 00:00

.

Kocaeli Tabip Odası Aile Hekimliği Komisyonu, Türk Sağlık Sen Aile Hekimliği Komisyonunu sendika binasında Ziyaret etti.

Pehlivan Ziyaret için İpci’ye Teşekkür Etti

Kocaeli Tabip Odası Aile Hekimliği Komisyonu Başkanı Aile Hekimi Recep İpçi, Komisyon üyesi Mehmet Ayas ile birlikte Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Aile Hekimliği Komisyon Başkanı Aile Hekimi Recep Pehlivan’ı ziyaret etti. Ziyarette Türk Sağlık Sen Aile Hekimliği Komisyon üyeleri Aile Hekimi Funda Düven, Aile Hekimi  Akay Demir, Aile Sağlığı çalışanı Hacer Gündüz ve Aile Sağlığı Çalışanı Şengül Özgür ve Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi ve Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker de hazır bulundu. Ziyaretten iki taraf da memnun kaldı. Ziyarette Aile Hekimliğinde görev yapan Aile hekimleri ve Aile Sağlığı Çalışanlarının sorunları ve çözüm önerileri tartışıldı. Ziyaret nedeniyle Türk Sağlık Sen komisyon Başkanı Pehlivan, Kocaeli Tabip Odası Komisyonu Başkanı İpçi’ye ziyaret için teşekkür etti.

ASM görev yapanlar için faydalı bir ziyaret olmuştur.

Ziyaret sonrası Başkan Çeker açıklama yaptı. “Kocaeli Tabip Odası Aile Hekimliği Komisyonu Başkanı Aile Hekimi Recep İpçi’nin Şubemiz bünyesinde kurulu olan ve aktif olarak faaliyet gösteren Aile Sağlığı Merkezlerinde (ASM) görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarının çözülmesinde önemli katkıları olan Türk Sağlık Sen Aile Hekimliği Komisyonunu ziyaret etmeleri ve sorunlar karşı birlikte çözüm yollarının aranması için işbirliği yapılmasının yollarının  aranması için gerçekleştirilen ziyaret önemlidir. ASM görev yapanlar için faydalı bir ziyaret olmuştur.” Dedi.
Bu haber 862 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bilimin Işığı Kozmetik Dünyasını Aydınlattı

Bilimin Işığı Kozmetik Dünyasını Aydınlattı

“Uluslararası 10’ncu Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi” Gebze Teknik Üniversitesi ve Kimyagerler Derneğinin ortak organizasyonu ile gerçekleştirildi.

Liyakatin yeni adresi, kariyer.izmit.bel.tr yayında

Liyakatin yeni adresi, kariyer.izmit.bel.tr yayında

Personel alımında sınav sistemi getirilerek, tamamen şeffaf ve kurumsal bir yönetim anlayışına geçen İzmit Belediyesinde, yeni personel başvuruları bundan sonra İzmit Belediyesi kariyer sayfası kariyer.izmit.bel.tr adresinden yapılabilecek

İzmit Belediyesi Sosyal Hizmet Uzmanı alımı mülakat sonuçları açıklandı

İzmit Belediyesi Sosyal Hizmet Uzmanı alımı mülakat sonuçları açıklandı

İzmit Belediyesi tarafından Sosyal Hizmet Uzmanlığı alımı için 14 Şubat 2020 Cuma günü yapılan sözlü mülakat sonuçları açıklandı

İZAYDAŞ, Körfez’den 1 yılda 380 ton çöp topladı

İZAYDAŞ, Körfez’den 1 yılda 380 ton çöp topladı

İZAYDAŞ, dört adet deniz yüzeyi temizleme teknesiyle İzmit Körfezi’nden bir yılda 380 ton çöp topladı.

Başkan Özlü: "Geleceği Gençler Tesis Edecek"

Başkan Özlü:

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, "Gençlerle Başbaşa" etkinliği kapsamında Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

K1 Köprülü Kavşağı’na geçici güzergah

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün K1 Köprülü Kavşağı’nda yapacağı çalışma nedeniyle geçici güzergah oluşturuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ