23 Şubat 2020 Pazar 09:39

BİR GÜNDE 11 KÖY GEZDİ

 Bir günde 11 köy gezdi
21 Ocak 2019 Pazartesi 15:52

.

Turan, köylere yaptığı ziyaretlerinde “Hemşehrilerimizle birlikte ilçemize hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kandıra her şeyin en iyisine layık” dedi.

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, ilçe genelindeki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Hafta sonunu SKM programları kapsamında köy gezilerine ayıran Turan, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Murat Batmaz ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Kocakaymaz, Kayıplar, Ocaklar, Mülküşehsuvar, Hıdırlar, Sünnetçioğlu, Seyitaliler, Sarıcaaliler, Davutlar ve Sinanlıbilallı köylerini ziyaret etti.  Yoğun bir tempoda geçen ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Turan, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Gödek ile de görüştü. Başkan Adayı Turan, Seyitaliler ve Sarıcaaliler Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperitifi'ni ziyaretinde ise, muhtar Ahmet Balık, kooperatif başkanı Rahmi Üresin ve üyelerle istişarede bulundu.

 

HEP BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ

Adnan Turan, köy ziyaretleri esnasında geçmiş dönem belediye başkanı Cengiz Kan ile birlikte, Meclis Üyesi Aday Adayı Adnan Yaşa’nın annesi merhume Hakime Yaşa için okuttuğu Mevlid-i Şerif’e de katıldı. Köyleri ziyaretlerinde bölge sakinleri ile bol bol sohbet eden Turan, “Önce millet, önce memleket diyerek çıktığımız bu yolda her insanımıza dokunuyor, halkımızın görüş ve önerilerini not alıyoruz.  Kandıralı hemşehrilerimizle birlikte ilçemize hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kandıra her şeyin en iyisine layık. Rabbim nasip ederse, Kandıra’mıza el ele, gönül gönüle hep birlikte hizmet edeceğiz inşallah” dedi.

 

EV ZİYARETLERİNDE BULUNDU

AK Parti Kandıra Belediye Başkanlığına aday adayı olan isimleri ziyarete etmeyi sürdüren Adnan Turan, bu kapsamda aday adayı olan mevcut meclis üyesi Murat Batmaz’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. SKM programları kapsamında temaslarını ev ve site ziyaretleri ile sürdüren Turan, günün sonunda Akdurak Mahallesi'nde ikamet eden Turgay ve Nagihan Sarıkaya ailesi ile Orhan Mahallesi Belediye Evleri Sitesi sakinlerine konuk oldu.
Bu haber 432 defa okundu

DİĞER HABERLER

Birkaç şehit”ten biri

Birkaç şehit”ten biri

Libya’da hayatını kaybeden albay sessiz sedasız toprağa verildi

Bu sergiler kaçmaz

Bu sergiler kaçmaz

SEKA Kâğıt Müzesi’nde iki sergi bir arada

YESEVİ OCAĞI’NDAN OZAN CEYHUN’A SERT TEPKİ

YESEVİ OCAĞI’NDAN OZAN CEYHUN’A SERT TEPKİ

“Türk Devlet Hariciyesinin Zafiyetidir”

Ozan Ceyhun Viyana Büyükelçiliği'ne atandı

Ozan Ceyhun Viyana Büyükelçiliği'ne atandı

Ülkücüler ayaklandı

Deprem müzesi öğrencileri ağırlamaya devam ediyor

Deprem müzesi öğrencileri ağırlamaya devam ediyor

İzmit Belediyesi “17 Ağustos Deprem Anma ve Farkındalık Müzesi” Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Lisesini misafir etti

KARTEPELİ KADINLARA KADEM’DEN EĞİTİM

KARTEPELİ KADINLARA KADEM’DEN EĞİTİM

Kartepe Belediyesi ve KADEM işbirliğinde Kartepeli kadınlara yönelik kadın haklarında yasal düzenlemeler hakkında bilgi verildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ