22 Nisan 2019 Pazartesi 08:20
 
Öncekiler Sonrakiler

CEBRAİL AYDIN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

 Cebrail Aydın AK Parti’den aday adayı oldu
03 Aralık 2018 Pazartesi 15:46

Kocaeli Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Cebrail Aydın AK Parti Derince Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylık başvurusunu yaptı.

İlimizin tanınmış simalarından ve Kocaeli Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Cebrail Aydın AK Parti Derince Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylık başvurusunu yaptı.

Kocaeli Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Cebrail Aydın, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için AK Parti’den Derince Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu. Aydın, başvuru dosyasını İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Bostan’a teslim etti.


Belediye başkanlığına aday gibi adaylık başvurusuKalabalık bir grupla başvurusunu yapan Kocaeli Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Cebrail Aydın, “Derince halkına hizmet için aday adayı oldum. Biz Derinceliyiz ve Derince’mize hizmet etmeye aday olduk. Bu yolda bize görev verilirse şüphesiz layıkıyla yerine getiririz.” dedi. Aydın’ın başvurusunda AK Parti Körfez Belediye Başkan aday adayı Mehmet Irak, dernek yönetimi ve üyeleri, Yavuz Sultan Mahallesi eski dönem başkanı ve mahalle yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.  


Burası benim yuvamDerince Belediye Meclis Üyesi aday adayı Cebrail Aydın, “Beni yalnız bırakmayan kıymetli büyüklerime hemşerilerime teşekkür ederim. Buraya yabancı değilim. Partimizin kuruluşundan bu yana hiç şaşmadan hizmet ettik, destek topladık ve bunu devam ettiriyoruz.. Yerelde kendi mahallem Yavuz Sultan Mahallesi’nde genelde de Derince ilçesinde bilgi birikimlerimizi, neler yapabiliriz güzel bir hizmet sunmak için partimin belirleyeceği adayla yola çıkmaya karar verdim. Takdir parti büyüklerimindir. Bu göreve talibim. Derince halkına hizmet etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.
Bu haber 560 defa okundu

DİĞER HABERLER

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

“ASIL HEDEF, KARDEŞ KAVGASIDIR. AMAN DİKKAT!...”

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Avukatlar artık “Ödemezsen evine haciz gelecek” diyemeyecek

Yargıtay noktayı koydu

Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

 Dünya Çocukları Bilim Merkezi’ni gezdi

Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Çocuk Festivali için misafir ettiği ve farklı coğrafyalarından Kocaeli’ne gelen Dünya Çocukları, Kocaeli Bilim Merkezi’ni gezdi.

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Zorlu maratonu Felix Grossschartner kazandı

Kartepe'de zorlu mücadele

Acı haber 4 şehit

Acı haber 4 şehit

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ